Agnė (37 m. Kaunas)
:::n09Rudenį spalvinga. Priklauso nuo oro: jei saulėta–gera, jei lietus — niūroka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (19 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1213
Atsakomumas:23%
Apsilankymų skaičius:1103
Paskutinį kartą lankėsi:2021.05.05 18:05
Anketa sukurta:2020.09.23 19:59
Anketa atnaujinta:2021.04.17 08:51
Anketos numeris: 1137918 Netinkama anketa
Vardas:Agnė
Amžius:37 m.
Ūgis:162 cm
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Kaunas
Statusas:Netekėjusi
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (21)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Skorpioniškas
Reikalavimai partneriui:
Į anketas, be foto neatrašau. Nuotykiai nedomina!
Gyvenimo šūkis:
Aš – kaip Feniksas: visada pakylu iš pelenų.
Dar šis tas:
Šalia tavęs nėra nei vieno nereikalingo žmogaus. Tiek tu jį mokai, tiek jis tave moko šiame gyvenimo kelyje. Gerbkite vienas kitą. Jūs esate svarbūs vienas kitam, nes jūsų buvimas šalia to žmogaus, daug ką pasako apie tave. Niekada nebus šalia žmogaus, kuriam tu nejaustum sąskambio savo širdyje. Panašus panašų traukia. Tai, ko nėra tavo širdyje, nepamatysi ir kituose. Prasilenksite net neužkalbinę vienas kito. Tave supanti aplinka – tai tavo minčių, jausmų, sprendimų veidrodis. Jeigu aplink tave nėra meilės, vadinasi ji nerado sąskambio su tavo širdimi, nes jos ten nėra.
Prieš meilės jausmą jūs išgryninate save. Jūs išsiaiškinate, kas negero yra jumyse pačiuose, ne kituose žmonėse. Tie žmonės, kurie yra šalia jūsų – tai veidrodis jūsų minčių, jūsų pasirinkimų, sprendimų. Ir nesvarbu, kad tai tėvai, kad tai broliai, sesės, vaikai. Jie bet kada gali pasitraukti arba bent jau atitolti nuo jūsų, kai tik išspręsite savo problemą. Bet jeigu jūs sugebate ramiai išreikšti meilę – tai jie visados sugrįš pas jus, kaip pavasarį paukščiai sugrįžta į namus. Mylint negalima reikalauti, negalima žmogaus pririšti prie savęs. Jūs patys turite būtį laisvi savo pasirinkimuose ir tą laisvę turite suteikti artimiesiems. Jeigu būti su tavimi, tai kito žmogaus laisvas pasirinkimas – tai jūs būsite laimingi ir mylimi. Bet jeigu būti su kitu žmogumi yra kiti motyvai, ne pagarba ir meilė – tai savo gyvenimą apsunkinate, nes formuojate karmą.
Pradėkite nuo savęs pažinimo, o save pažinti padės aplinka. Kiekvienas žmogus apie save galvoja subjektyviai ir geriau, nei yra iš tikrųjų. Todėl tavo aplinka – geriausias kriterijus, vertinant savo elgseną, savo mąstyseną. Ji tokia – koks esate jūs.
Anketos informacija
Vardas:Agnė
Amžius:37 m.
Gimimo diena:1983.11.04
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Kaunas
Statusas:Netekėjusi
Vaikai:Neturiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:162 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
25%
Anketos komentarai
Nėra komentarų