IngaM (41 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (8 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:85
Atsakomumas:45%
Apsilankymų skaičius:29
Paskutinį kartą lankėsi:Lankosi dabar
Anketa sukurta:2020.02.07 22:02
Anketa atnaujinta:2020.02.17 21:34
Panašios anketos
Anketos numeris: 1126434 Netinkama anketa
Vardas:IngaM
Amžius:41 m.
Ūgis:170 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (4)
Trumpai apie mane
Charakteris:
ENTJ
Reikalavimai partneriui:
Raštingas, protingas, darbingas, dorovingas, kultūringas, kūrybingas, atsakingas ir visoks koks 'ingas :::001
Hobis, pomėgiai:
Daug interesų turiu; papasakosiu kai susipažinsim. Tik žinau, kad nemėgstu šokti, repuoti, anksti keltis ir grybų su svogūnais :::001
Knyga, filmas:
Biografijos, mokslas, mokslinė fantastika, istorija, dokumentika.
Muzika:
Muzika mano gyvenime yra labai svarbi. Jos daug ir ji įvairi, bet stiprią alergiją jaučiu Ruskoje Radio ir panašiems muzikiniams nesusipratimams.
Dar šis tas:
Susipažinčiau su išsilavinusiu, laisvu bendraamžiu vyru bendrai gyvenimo kūrybai.

Taip pat ieškau kompanijos į įvairaus turinio kultūrinius renginius: parodas, muziejus, koncertus, teatrą. Domina ne pop'sas. Patinka ir įvairios edukacijos, ekskursijos, įdomesni miesto renginiai.

P.S. Su beveidėm anketom nebendrauju, sorry.
P.P.S. Nieko neperku ir nieko neparduodu!
Anketos informacija
Vardas:IngaM
Slapyvardis:S41
Amžius:41 m.
Gimimo diena:1978.03.08
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:170 cm
Kūno sudėjimas:Paslaptis
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Gelsvi
Žalingi įpročiai:Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
80%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Anketos komentarai
Nėra komentarų