Kriste (33 m. Jungtinė Karalystė, Leeds)
💖

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (22 nuotraukos)

Anketos statistika
Atsakomumas:46%
Apsilankymų skaičius:489
Anketa sukurta:2020.01.18 22:04
Anketa atnaujinta:2021.07.25 23:31
Panašios anketos
Anketos numeris: 1125271 Netinkama anketa
Vardas:Kriste
Amžius:33 m.
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Leeds
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (44)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Pati sau faina :::034 O šiaip nežinau.. Jūs man geriau pasakykit.
Reikalavimai partneriui:
Domėjimasis sporto bei sveiku gyvenimo būdu. Nebijantis naujovių ir iššūkių. Mėgstantis keliauti. Savarankiškas, žinantis, ko nori.
Muzika:
Indie, alternative, jazz, klasiką.
Sporto šaka:
Bėgimas, futbolas, fitnesas.
Gyvenimo šūkis:
Išnaudok dieną taip lyg ji būtų paskutinė.
Juokingiausias nuotykis:
Diena, kurios neprisimenu.
Dar šis tas:
Nebūkite vulgarūs ar gašlūs - tokio tipo žinutės man nėra priimtinos ir paprasčiausiai bus blokuojamos. Gerbkite mane ir save.

Nekantruoliams atsakau - nesu socialinė žuvis, todel tikrai nebūnu čia kasdien :::001
Anketos informacija
Vardas:Kriste
Amžius:33 m.
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Leeds
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Tamsios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
75%
Draugai Visi draugai (7)
Anketos komentarai
2021.07.14 11:14Mindaugas (40 m. )
simpatiska jorksyre
2020.03.17 23:58ramunas (38 m. Kaunas)
Oh WoW, gaila tolokai :::008
2020.01.21 20:38Tomas (40 m. Vilnius)
Grįžk i lietuva ir rasi ta savo vienintelį.
2020.01.20 11:41Audrius (39 m. Kaunas)
wow kokia grazuole 😍😍😍