Cyberhawk (33 m. Vilnius)
https://www.youtube.com/watch?v=MTDYRngK5-Y&list=RDMMdeNcnxxLJLQ&index=11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:62
Atsakomumas:65%
Apsilankymų skaičius:338
Paskutinį kartą lankėsi:2021.02.26 21:04
Anketa sukurta:2019.12.13 18:42
Anketa atnaujinta:2021.01.22 19:53
Panašios anketos
Anketos numeris: 1123454 Netinkama anketa
Vardas:Cyberhawk
Amžius:33 m.
Ūgis:180 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
https://www.youtube.com/watch?v=Yk9Bi8i1J4c
Reikalavimai partneriui:
Jaunesnė, su aukštuoju, nerūkanti ir be vaikų.
Hobis, pomėgiai:
Galingi ir greiti bei multifunkcionalūs automobiliai/motociklai, aštrus maistas, lėti laikrodžiai ir įdomios pašnekovės 😍
Knyga, filmas:
Wonder Boy, Into the Wild
Muzika:
Geras.fm
Sporto šaka:
Lengvoji atletika, šachmatai
Gyvenimo šūkis:
Pursuing the true path, wise MAN achieves all he desires and faces no obstackles!
Juokingiausias nuotykis:
https://www.youtube.com/watch?v=DPiy92BHG2g
Dar šis tas:
Company President (A, BE, CE, DE)
Anketos informacija
Vardas:Cyberhawk
Slapyvardis:CYBER
Amžius:33 m.
Gimimo diena:1987.03.19
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių, Lenkų
Išsilavinimas:Daktaro laipsnis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:180 cm
Svoris:90 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Anketos komentarai
2020.08.16 05:36Cyberhawk (33 m. Vilnius)
Jungle life, I'm far away from nowhere On my own like Tarzan Boy. Hide and seek, I play along while rushing 'cross the forest Monkey business on a sunny afternoon 🧖🏻‍♂️
2020.08.07 22:24Cyberhawk (33 m. Vilnius)
Kas drag šianakt prieš 6.0 V12 TDI 700 KW QUATTRO? :::016
2020.07.11 23:00Cyberhawk (33 m. Vilnius)
WE NEED a Victory Vibration! :::016
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 21:06
Сегодня настал решающий бой Рев мертвецов и их дьявольский вой Война: кто-кого, они или мы На нас наступают посланники тьмы
Vasario 21 18:37
Salute! 🌞 :::016
Vasario 20 19:54
Sveiki, Mūsų išvaizda tik laikina kapsulė, kol ateis brisiaus galas, todėl kviečiu užsisakyti urną :::034
Vasario 19 20:56
Jumpin' is right, Now this time I'm on vacation And I'm gonna have some fun rocking in Vingis Park. Time can go by, But the Russian girls don't ever seem to leave my mind. Fine, don't see why, I should even try to leave my heart behind: U.S.S.R - I'm back into the U.S.S.R!!! U.S.S.R - I'm back into the U.S.S.R!!! :::016
Vasario 13 20:47
It's so long I've been waiting for you, want to know where my love has gone. Help me now 'cause there's no tomorrow, I am needing your love :::034