Renata (31 m. Endriejavas)
:::024:::024:::024

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (2 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:8284
Отвечаемость:74%
Число посещений:6459
Посещал последний раз:2022.07.03 21:11
Анкета создана:2019.12.11 14:49
Анкета обновлена:2022.03.15 17:57
Похожие анкеты
Номер профиля: 1123319 Негодная анкета
Имя:Renata
Возраст:31 m.
Ūgis:174 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Endriejavas
Статус:Свободная
Ищет:Ищу парня
Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (27)
Коротко обо мне
Характер:
Siek tiek uzsispyrus bet draugiska linksma.
P.S. nu zmogucei nepykit bet kas be foto tiems neatrasysiu. Norisi matyti su kuo bendrauju. Ir beto neatrasysiu tiem kas slepesi uz netikru nuotrauku.
Требования для партнеров:
Ieskau tokio kuris zinotu ko nori is gyvenimo ziuretu rimtai i santykius sugebetu buti istikimas saziningas. Butu mielas ir linksmas.
Гобби, увлечения:
Gaminti maista
Kнига, фильм:
Knygu neskaitau filmai pagal nuotaika
Mузыка:
Pagal nuotaika
Вид спорта:
Krepsinis
Жизненное мото:
Niekada nesakyk niekada
Самое смешное приключение:
Ejimas nuo smiltynes iki juodkrantes
Ещё кое-что:
DAR SIS TAS:
Mieli nuotykiu ieskotojai nevarkit nes jusu durni pasiulymai manes nedomina, savo gasles fantazijas ir pasiulimus issakykite kitur.
Информация анкеты
Имя:Renata
Псевдоним:Renatux
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1991.03.18
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Endriejavas
Статус:Свободная
Дети:Имею
Ищет:Ищу парня
Ищу мужа
Желания:Переписываться
Другие
Языки:Литовский
Образование:Профессиональное
В данное время:Безработный
Рост:174 cm
Вес:80 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Серо-зелёные
Волосы:Красные, Прямые и длинные
Вредные привычки:Часто курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
55%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
55%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев