Renata (29 m. Endriejavas)
Labas visiem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (32 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:6338
Atsakomumas:85%
Apsilankymų skaičius:2370
Paskutinį kartą lankėsi:2020.10.27 11:03
Anketa sukurta:2019.12.11 14:49
Anketa atnaujinta:2020.10.21 13:38
Panašios anketos
Anketos numeris: 1123319 Netinkama anketa
Vardas:Renata
Amžius:29 m.
Ūgis:174 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Endriejavas
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Narystė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (17)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Siek tiek uzsispyrus bet draugiska linksma.
P.S. nu zmogucei nepykit bet kas be foto tiems neatrasysiu. Norisi matyti su kuo bendrauju. Ir beto neatrasysiu tiem kas slepesi uz netikru nuotrauku.
Reikalavimai partneriui:
Ieskau tokio kuris zinotu ko nori is gyvenimo ziuretu rimtai i santykius sugebetu buti istikimas saziningas. Butu mielas ir linksmas.
Hobis, pomėgiai:
Gaminti maista
Knyga, filmas:
Knygu neskaitau filmai pagal nuotaika
Muzika:
Pagal nuotaika
Sporto šaka:
Krepsinis
Gyvenimo šūkis:
Niekada nesakyk niekada
Juokingiausias nuotykis:
Ejimas nuo smiltynes iki juodkrantes
Dar šis tas:
DAR SIS TAS:
Mieli nuotykiu ieskotojai nevarkit nes jusu durni pasiulymai manes nedomina, savo gasles fantazijas ir pasiulimus issakykite kitur.
Anketos informacija
Vardas:Renata
Slapyvardis:Renatux
Amžius:29 m.
Gimimo diena:1991.03.18
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Endriejavas
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Kiti
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Bedarbis
Ūgis:174 cm
Svoris:84 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Raudoni, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
55%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
55%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Draugai Visi draugai (11)
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Spalio 20 6:51
Labas rytas visiem ir skanios kavutės ☕
Spalio 19 7:20
Labas rytas ☕
Spalio 16 18:52
Smagaus prasidejusio savaidgalio visiem ✌️
Spalio 15 8:12
Gero ryto visiem ☕
Spalio 12 22:57
(ne as 30). Na jai man butu dėmesio stoka tai turbut lysciau į tv pasimaivyti. Manau tokios mintys apie vienisas mamas nezinant situaciju apie ju gyvenimus ir moralizuoti tai zinai zeidzia. Ir nieks jam nesiulo vaiku nesavo auginti. Ir savo pasisakymus pasilieka sau. Nes manau zmones cia susirenka draugiskai dabendrauti ir susipazinti ir kazka surasti.