Daina (46 m. Vilnius)
Optimiste :::045

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (1 Фотография)

Статистика анкеты
Полученные баллы:0
Отвечаемость:0%
Число посещений:4
Посещал последний раз:2019.10.04 06:54
Анкета создана:2019.09.30 21:58
Анкета обновлена:2019.09.30 22:13
Похожие анкеты
Номер профиля: 1120057 Негодная анкета
Имя:Daina
Возраст:46 m.
Ūgis:172 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу мужа
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (5)
Коротко обо мне
Характер:
nenuspejamas kaip orai :::045
Требования для партнеров:
Padoriu bei komunikabiliu vyriskiu, kuris sugeba laikytis pazadu, atsako uz savo poelgius, moka myleti ir zino kas yra tikros gyvenimo vertybes. Trumpalaikiai santykiai nedomina, kaip ir nesu reabilitacijos centras ivairiu priklausomybiu asmenims. Furistai, alfonsai ir i gyvenima zvelge pro grotas nedomina. Vedusiems ir besiblaskantiems tarp keliu moteru neegzistuoju, is karto blokuoju, nes tikiu karma ir jums to linkiu
Гобби, увлечения:
keliones
Kнига, фильм:
detektyvai
Mузыка:
ivairi nuo nuotaikos
Вид спорта:
ekstrimalia
Жизненное мото:
Kazko pabaiga yra kazko pradzia.
Самое смешное приключение:
visas gyvenimas toooks linksmas nuotykis, kad sunku net atsirinkti :::034
Ещё кое-что:
esu toks angelas, kad mane galima butu israsyneti net pagal recepta :::034
Информация анкеты
Имя:Daina
Псевдоним:Fortuna45
Возраст:46 m.
Gimimo diena:1974.06.02
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу мужа
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Высшее (неуниверситетское)
В данное время:Работаю
Рост:172 cm
Телосложение:Нормальный
Глаза:Голубые
Волосы:Белые
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
98%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
75%
Комментарии анкеты
Нет комментариев