Simona (24 m. Jungtinė Karalystė, Lowestoft)
Super.☺️

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (8 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:543
Atsakomumas:69%
Apsilankymų skaičius:482
Paskutinį kartą lankėsi:2019.12.09 06:21
Anketa sukurta:2019.09.08 22:50
Anketa atnaujinta:2019.11.24 23:23
Panašios anketos
Anketos numeris: 1118714 Netinkama anketa
Vardas:Simona
Amžius:24 m.
Ūgis:167 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Lowestoft
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia mergina? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (23)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Sugyvenamas.:::001
Reikalavimai partneriui:
Neturiu, svarbiausia, kad kojines keistų dažniau, nei ateina kalėdos.:::001)
Hobis, pomėgiai:
Knygos, filmai, poolas, žvejyba ir pokeris.:::001
Knyga, filmas:
Istorinės, biografinės, motivacinės.
Muzika:
Visokios, nuo klasikinės iki lietuviško repo.:::001
Sporto šaka:
Krepšinis, regbis.
Gyvenimo šūkis:
Per aspera ad astra.
Juokingiausias nuotykis:
Heh, labai daug visokių buvo.
Dar šis tas:
Metai, miestas, nuotraukos - viskas tikra. Ir neklausinėkit tokių klausimų, labai erzina. Atrodo stengiesi užpildyti normaliai, bet tas klausimas ,,Kiek Tau metų?” iškart pripjauna. :::034

Nerami dūšelė. Šiaip linksma, kaprizinga kartais, savo vietą žinanti moteris. Nemėgstu išsišokėlių, lieknų, narcizų vyrų. Visi tie kur giriasi savo pajamomis, mašinomis ir motociklais, nu mums ne pakeliui. Pinigų pati užsidirbu, valgyti gaminu skaniai, patinka krepšinis ir galvos neskauda. Labai puikiai apie mane apibūdinantį horoskopą radau, nors jais netikiu: Vandenis – labai stipri dominuojanti asmenybė, kuri labiausiai vertina tiesą, todėl būtų protingiausia su juo nesiginčyti. Vandeniai užsispyrę, gražbyliautojai, taigi nuginčyti jų praktiškai neįmanoma – jie meistriškai įveiks jus savo intelektu. Be to, Vandeniai pasižymi sarkazmu, kuris gali tapti mirtinu ginklu.
Nieko žudyti sarkazmu nežadu, bet vandenis vandenį supras ir tikrai žino kad su manim faina būna. Kiti gali tik rizikuoti susipažinti.
O ką daugiau, šiaip esu labai iškalbinga, bet nereiškia, kad aš visada kalbu neužsičiaupaint, man įdomu ir klausytis. Ypač per susitikimą.
Dar labaaaai stipriai nu tiesiog siaubingai nemėgstu beraščių žmonių. Knygų paskaitykit, ne portalo kokio nors straipsnius.

Be to, tie žmonės, kurie nori pasakyti, kad aš stora ir panašiai... Jūs manot kad aš nežinau? Aš žinau tai nuo vaikystės ir tikrai nepamiršau, ačiū už jūsų pastabas, patarimus ir vis kita, bet man tikrai gerai ir taip. Puikiai jučiuosi ir gerai atrodau, atiaa. ☺️
Anketos informacija
Vardas:Simona
Slapyvardis:Simutė
Amžius:24 m.
Gimimo diena:1995.02.06
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Lowestoft
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Vokiečių, Italų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:167 cm
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Raudoni, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
88%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
68%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Lapkričio 12 17:06
Labas, ieškau barzdoto meškino. 🧐 :::016