Robertas (34 m. Jungtinė Karalystė, Londonas)
Vasara.2021.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 1115129 Netinkama anketa
Vardas:Robertas
Amžius:34 m.
Ūgis:174 cm
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Londonas
Statusas:Vienišas
Ieško:Nieko neieškau
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (5)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Jus jo nesuprasit vistiek nesivarginsiu apie ji pasakoti
Reikalavimai partneriui:
Mes negalime nieko is kitu reikalauti.....
Hobis, pomėgiai:
Alpinizmas vienareiksmiskai.....
Knyga, filmas:
Labiausiai ystrigusios knygos....Paulo Coelho-Penktasis kalnas,Paulo Coelho-Veronika ryztasi mirti,Jane Austin -Sense and Sensibility......Labiausiai patike filmai...Unbroken
Muzika:
https://www.youtube.com/watch?v=oIhNoeKFwbE&list=RDVhOx_Z7LDXk&index=2
Sporto šaka:
Sportas silpniems
Gyvenimo šūkis:
Problemos neegzistuoja......Egzistuoja isbandymai.
Juokingiausias nuotykis:
Mano gimimas
Dar šis tas:
https://www.youtube.com/watch?v=mDLiAs5k1oI
Anketos informacija
Vardas:Robertas
Slapyvardis:Robie
Amžius:34 m.
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Londonas
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:174 cm
Svoris:64 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
53%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
45%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Šiandien 9:53
Labas rytas....echh salta Lietuvoje o sildyma tik y spalio gala yjungs....echhh
Vakar 11:21
Labas rytas :::001 Londone +19..iki pardes ejau ant maikes ir sortu...echhh salat jus ten vargsai o mes cia saule lepinames....realiai pas mus dar vasara.Miestas pilnas turistu.....Statybu sektorius paciam ykarstyje...Londonas statosi is esmes kyla dangoraiziai gyvenamieji namai...vis truksta gyvenamo ploto naujai atvykusiems...Megstu statybas :::045 o ka megsti tu ? :::001
Rugsėjo 18 8:21
Labas rytas Lietuva :::001 Linkejimai is pamazu rudenejancio Londono.Nors dienomis dar gan silta galima drasiai jaustis kaip vasara.....Londone viskas tvarkoj.Gyvenimas teka yprasta vaga.Gal kartais ydomiu pasnekoviu atsirado cia nauju ? Domina bendravimas....ydomus.....Pabendraukime :::045
Rugsėjo 15 18:37
Ramaus ir grazaus treciadienio vakaro.Linkejimai is Londono :::045
Rugsėjo 14 8:47
Labas rytas Lietuva :::001 graxaus ir sauleto jumsAntradienio ( Londone lyja is pat ryto) Geros dienos jaunimas :::045