Robertas (35 m. Lietuva)
Puiki :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 1115129 Netinkama anketa
Vardas:Robertas
Amžius:35 m.
Ūgis:174 cm
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (7)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu sudetinga asmenybe.Su manimi labai sunku.
Reikalavimai partneriui:
mes negalime nieko is kitu reikalauti.....
Hobis, pomėgiai:
Menotyra.Menas.Ydomus zmones.Zmogaus pazinimas.Psichologija.
Knyga, filmas:
Didziausia ispudi padariusios knygos tai butu Paulo Coelho...Alchemikas,Penktasi kalnas,Veronika ryztasi mirti...Labiausiai ystrige filmai Unbroken,Cloud atlas ir dar daugelis kitu.
Muzika:
Nemegstu ir neklausau tik rock ,jazz,pop
Sporto šaka:
Sportas silpniems...
Gyvenimo šūkis:
Gyvename tik viena karta....pakartojimo nebus.Laiko neatsuksi atgal.Svarbu ismokti dziaugtis ir megautis paciais paprasciausiais dalykais gyvenime...tokias kaip...ryte tekanti saule...pauksciukas ciulbantis medyje...Vasara....Draugai...seima....
Dar šis tas:
Nedomina neydomus zmones neturintys ko papasakoti.nedomina zmones gyvenantys pagal senus stereotipus standartus ar pagal etiketes.Domina ydomus zmones...KITOKIE nei dauguma.
Anketos informacija
Vardas:Robertas
Slapyvardis:Robie
Amžius:35 m.
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Šiuo metu:Atostogauju
Ūgis:174 cm
Svoris:63 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
53%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
45%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 21:57
Labas vakaras jaunimas.Gal yra iskalbi drasi moteris ydomiam pokalbiui ? :::001
Liepos 5 21:34
Labas vakaras gal yra is UK bendraujanciu moteru ? :::001
Liepos 3 8:31
Labas rytas......As tai nesuprantu moteru....Klausia ar cia yra normaliu adekvaciu normaliu ir panasiai.O pacios nebendrauja.Nesuprantu ka tokio zmogui konkreciai turi parasyti,kad tave laikytu tokiu.Jums niekas neytinka.Paskui prisiskaitot liurbiu zinuciu cia ir virkaujat JUS VISI TOKIE....yra ir kitokiu.Bet tikriausiai tu KITOKIU jus nenusipelnete nes is jusu adekvatumo ir normalumo nulis
Liepos 2 15:56
Tai nebereikalo kazkada gerdos numery paviesinau cia....tam buvo svari priezastis.....Apskusk ir sia zinute adminams Gerda,kad istrintu :::001