Saulė (51 m. Vilnius)
::::::n09::

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Panašios anketos
Anketos numeris: 1113888 Netinkama anketa
Vardas:Saulė
Amžius:51 m.
Ūgis:170 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (50)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu laisvai bendraujanti,patinka bendrauti su man mielais žmonėmis,nemėgstu,melo,žmonių su ''kaukėmis'',vertinu nuoširdžius,bet savo nuomonę turinčius žmones.
Reikalavimai partneriui:
Norėčiau susipažinti su vyriškiu,pagarbiai vertinančiu dviejų žmonių santykius,nepakenčiu vulgarumo,arogancijos,melo.Nepatinka žmoguje pastovi nuotaikų kaita,labai norėčiau,kad draugas turėtų humoro jausmą,nemėgstu paniūrėlių.
Hobis, pomėgiai:
Mėgstu grybauti,eksperimentuoti gaminant maistą,skaityti,patinka romantiniai filmai,grožinė literatūra,mėgstu būti prie jūros,labai patinka būti gamtoje,laisvalaikiu siuvu.
Knyga, filmas:
Daug yra patinkančių man knygų,filmų.
Muzika:
Muzikos klausausi pagal nuotaiką,bet nemėgstu ''sunkios''...
Sporto šaka:
Dailusis čiuožimas,krepšininis
Gyvenimo šūkis:
Džiaukis šia diena,,atsimink,kad nei vienos pragyventos dienos negrąžinsi.
Juokingiausias nuotykis:
Daug nuotykių yra nutikę mano ,kaip ir kiekvieno žmogaus gyvenime...
Dar šis tas:
Vedę vyrai ir jaunuoliai nedomina
Anketos informacija
Vardas:Saulė
Slapyvardis:vaikelis
Amžius:51 m.
Gimimo diena:1968.06.01
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Lenkų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:170 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
80%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
83%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų