Renciukas (40 m. Kaunas)
Visada pozytivi!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (2 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:122
Отвечаемость:26%
Число посещений:161
Посещал последний раз:2019.09.28 22:45
Анкета создана:2019.07.09 22:03
Анкета обновлена:2019.09.07 22:22
Похожие анкеты
Номер профиля: 1112956 Негодная анкета
Имя:Renciukas
Возраст:40 m.
Ūgis:165 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Kaunas
Статус:Одинокая
Ищет:Ищу парня
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (14)
Коротко обо мне
Характер:
Viskas priklauso nuo aplinkybių :::001
Требования для партнеров:
Ieškau paprasto žmogučio :::001
Kнига, фильм:
Jei skaityti tai tik meilės romanus :::001
O žiūrėti galima viską išskyrus siaubiakus ir fantastikos sritį :::001
Mузыка:
Pop, rusiškos, klasikos...patinka įvairi muzika
Вид спорта:
Šiuo metu pamėgau vaikščiojimą ir bandau išmokti važiuoti riedučiais :::001
Жизненное мото:
Geriau gailėtis to ką padariau, nei to ko nepadariau!
Самое смешное приключение:
Negalėčiau kažko išskirti :::001
Ещё кое-что:
Esu savanaudė, materialistė - kaip ir dauguma moterų :::001 Turiu viską savo ir iš vyrų nieko neprašau, bet ALFONSŲ į savo gyvenimą neįsileidžiu :::034
Информация анкеты
Имя:Renciukas
Возраст:40 m.
Gimimo diena:1980.05.30
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Kaunas
Статус:Одинокая
Дети:Имею
Ищет:Ищу парня
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Работаю
Рост:165 cm
Вес:66 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Золотые, Bолнистые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
68%
Комментарии анкеты
Нет комментариев