Satela (28 m. Kaunas)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1204
Atsakomumas:50%
Apsilankymų skaičius:165
Paskutinį kartą lankėsi:2022.08.30 23:00
Anketa sukurta:2019.06.25 00:31
Anketa atnaujinta:2022.03.19 23:42
Anketos numeris: 1112150 Netinkama anketa
Vardas:Satela
Amžius:28 m.
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (14)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Aš nesivaikau laimės, nes manau kad lakstymas paskui laimę - pati populiauriausia ir kvailiausia sporto šaka. Aš plaukiu per gyvenimą, visada gyvendama šioje dienoje. Ši diena, tai įdomiausia ir svarbiausia, užimanti visą mano dėmesį. Aš turiu planų ateičiai, bet visada gyvenu dabartyje, neatidėliodama savo gyvenimo rytdienai. Aš su pasididžiavimu žvelgiu į faktą, kad gimiau būtent Moterimi ir įžvelgiu tame ypatingą vertingumą. Aš ne šiaip jaučiuosi moteris suvokimo lygmenyje, bet ir jaučiuosi esanti tokia. Aš gyvenu savo tempu, nes kai gyveni per lėtai, nėra jausmo, kad tai gyvenimas. O jei gyveni per greitai, per skubėjimą net nepajauti to gyvenimo. Aš puikiai žinau savo tempą ir gyvenu pagal jį. Aš vengiu, kraštutinimų. Gyvenu taip, kad darau, ką noriu ir nepraraščiau gyvenimo skonio. Mano veiksmuose svarbiausias dalykas yra proto aiškumas ir apskaičiavimo tikslumas. Taip, aš iš tų moterų, kuri pastato save į pirmą vietą, bet tai nereiškia, kad esu egoistė, abejinga, nejautri ar ciniška. Iš tiesų man įdomus mano pačios gyevnimas. Tiesa, neatsisakau padėti ir dalyvauti kitų žmonių gyvenime. Man nesvarbi aplinkinių nuomonė. Aš gyvenu savais orientyrais pati juos nustatau ir įgyvendinu. Ir jei tai nėra panašu į kitų žmonių standartus tai tikrai manęs tai nejaudina. Aš leidžiu žmonėm save vertinti taip kaip jie norisi. Tiesiog žinau kad misija 'visiems patikti' yra kvaila ir neįgyvendinima.
Hobis, pomėgiai:
Laisvalaikiu visada susitinku su draugais ir praleidžiam gan linksmą laiką. Labai mėgstu keliauti. Stengiuosi būti aktyvus žmogus ir džiaugtis gyvenimo smulkmenomis
Dar šis tas:
Aš nedalyvauju feministiniuose moterų klubuoose. Daug girdžiu tokių samborių kaip: visi vyrai - ožiai", "Tikrų vyrų nebeliko", "Visi normalūs vyrai jau užimti", "Mums ir be jų visai neblogai", arba, pavyzdžiui, "Sunki moters dalia", "Manęs niekas nemyli", "Laukiu Princo". Visi vyrai yra skirtingi! Aš susikuriu savo visatą, ir ją supa tie vyrai, kurie pritraukiu į savo gyvenimą. Juk mus visada supa mūsų atspindžiai.

Į ŽINUTES ''KA VEIKI'' NEATRAŠAU :::034 Nėra jokio pasikėlimo, tiesiog būkit kažkiek originalesni, juk aišku kad mano veikimas yra - atrašymas jums :::045
Anketos informacija
Vardas:Satela
Amžius:28 m.
Gimimo diena:1994.06.30
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Vokiečių
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Studijuoju ir dirbu
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Balti, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Anketos komentarai
Nėra komentarų