Satela (27 m. Kaunas)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (4 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1204
Отвечаемость:51%
Число посещений:163
Посещал последний раз:2022.04.18 21:53
Анкета создана:2019.06.25 00:31
Анкета обновлена:2022.03.19 23:42
Похожие анкеты
Номер профиля: 1112150 Негодная анкета
Имя:Satela
Возраст:27 m.
Знак зодиака:Рак
Местность:Kaunas
Статус:Одинокая
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (14)
Коротко обо мне
Характер:
Aš nesivaikau laimės, nes manau kad lakstymas paskui laimę - pati populiauriausia ir kvailiausia sporto šaka. Aš plaukiu per gyvenimą, visada gyvendama šioje dienoje. Ši diena, tai įdomiausia ir svarbiausia, užimanti visą mano dėmesį. Aš turiu planų ateičiai, bet visada gyvenu dabartyje, neatidėliodama savo gyvenimo rytdienai. Aš su pasididžiavimu žvelgiu į faktą, kad gimiau būtent Moterimi ir įžvelgiu tame ypatingą vertingumą. Aš ne šiaip jaučiuosi moteris suvokimo lygmenyje, bet ir jaučiuosi esanti tokia. Aš gyvenu savo tempu, nes kai gyveni per lėtai, nėra jausmo, kad tai gyvenimas. O jei gyveni per greitai, per skubėjimą net nepajauti to gyvenimo. Aš puikiai žinau savo tempą ir gyvenu pagal jį. Aš vengiu, kraštutinimų. Gyvenu taip, kad darau, ką noriu ir nepraraščiau gyvenimo skonio. Mano veiksmuose svarbiausias dalykas yra proto aiškumas ir apskaičiavimo tikslumas. Taip, aš iš tų moterų, kuri pastato save į pirmą vietą, bet tai nereiškia, kad esu egoistė, abejinga, nejautri ar ciniška. Iš tiesų man įdomus mano pačios gyevnimas. Tiesa, neatsisakau padėti ir dalyvauti kitų žmonių gyvenime. Man nesvarbi aplinkinių nuomonė. Aš gyvenu savais orientyrais pati juos nustatau ir įgyvendinu. Ir jei tai nėra panašu į kitų žmonių standartus tai tikrai manęs tai nejaudina. Aš leidžiu žmonėm save vertinti taip kaip jie norisi. Tiesiog žinau kad misija 'visiems patikti' yra kvaila ir neįgyvendinima.
Гобби, увлечения:
Laisvalaikiu visada susitinku su draugais ir praleidžiam gan linksmą laiką. Labai mėgstu keliauti. Stengiuosi būti aktyvus žmogus ir džiaugtis gyvenimo smulkmenomis
Ещё кое-что:
Aš nedalyvauju feministiniuose moterų klubuoose. Daug girdžiu tokių samborių kaip: visi vyrai - ožiai", "Tikrų vyrų nebeliko", "Visi normalūs vyrai jau užimti", "Mums ir be jų visai neblogai", arba, pavyzdžiui, "Sunki moters dalia", "Manęs niekas nemyli", "Laukiu Princo". Visi vyrai yra skirtingi! Aš susikuriu savo visatą, ir ją supa tie vyrai, kurie pritraukiu į savo gyvenimą. Juk mus visada supa mūsų atspindžiai.

Į ŽINUTES ''KA VEIKI'' NEATRAŠAU :::034 Nėra jokio pasikėlimo, tiesiog būkit kažkiek originalesni, juk aišku kad mano veikimas yra - atrašymas jums :::045
Информация анкеты
Имя:Satela
Возраст:27 m.
Gimimo diena:1994.06.30
Знак зодиака:Рак
Местность:Kaunas
Статус:Одинокая
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Хочу быть видимым(-ой)
Языки:Литовский, Английский, Немецкий
Образование:Maгистр
В данное время:Учусь в ВУЗе и работаю
Телосложение:Нормальный
Глаза:Зелёные
Волосы:Белые, Прямые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Комментарии анкеты
Нет комментариев