Satela (27 m. Kaunas)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (4 photos)

Profile statistics
Received points:1204
Responsiveness:51%
Times visited:163
Visited last time:2022.04.18 21:53
Profile created:2019.06.25 00:31
Profile updated:2022.03.19 23:42
Similar profiles
Profile number: 1112150 Inappropriate profile
Name:Satela
Age:27 m.
Zodiac sign:Cancer
Region:Kaunas
Status:Single
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (14)
Briefly about me
Character:
Aš nesivaikau laimės, nes manau kad lakstymas paskui laimę - pati populiauriausia ir kvailiausia sporto šaka. Aš plaukiu per gyvenimą, visada gyvendama šioje dienoje. Ši diena, tai įdomiausia ir svarbiausia, užimanti visą mano dėmesį. Aš turiu planų ateičiai, bet visada gyvenu dabartyje, neatidėliodama savo gyvenimo rytdienai. Aš su pasididžiavimu žvelgiu į faktą, kad gimiau būtent Moterimi ir įžvelgiu tame ypatingą vertingumą. Aš ne šiaip jaučiuosi moteris suvokimo lygmenyje, bet ir jaučiuosi esanti tokia. Aš gyvenu savo tempu, nes kai gyveni per lėtai, nėra jausmo, kad tai gyvenimas. O jei gyveni per greitai, per skubėjimą net nepajauti to gyvenimo. Aš puikiai žinau savo tempą ir gyvenu pagal jį. Aš vengiu, kraštutinimų. Gyvenu taip, kad darau, ką noriu ir nepraraščiau gyvenimo skonio. Mano veiksmuose svarbiausias dalykas yra proto aiškumas ir apskaičiavimo tikslumas. Taip, aš iš tų moterų, kuri pastato save į pirmą vietą, bet tai nereiškia, kad esu egoistė, abejinga, nejautri ar ciniška. Iš tiesų man įdomus mano pačios gyevnimas. Tiesa, neatsisakau padėti ir dalyvauti kitų žmonių gyvenime. Man nesvarbi aplinkinių nuomonė. Aš gyvenu savais orientyrais pati juos nustatau ir įgyvendinu. Ir jei tai nėra panašu į kitų žmonių standartus tai tikrai manęs tai nejaudina. Aš leidžiu žmonėm save vertinti taip kaip jie norisi. Tiesiog žinau kad misija 'visiems patikti' yra kvaila ir neįgyvendinima.
Hobby, interests:
Laisvalaikiu visada susitinku su draugais ir praleidžiam gan linksmą laiką. Labai mėgstu keliauti. Stengiuosi būti aktyvus žmogus ir džiaugtis gyvenimo smulkmenomis
Something more:
Aš nedalyvauju feministiniuose moterų klubuoose. Daug girdžiu tokių samborių kaip: visi vyrai - ožiai", "Tikrų vyrų nebeliko", "Visi normalūs vyrai jau užimti", "Mums ir be jų visai neblogai", arba, pavyzdžiui, "Sunki moters dalia", "Manęs niekas nemyli", "Laukiu Princo". Visi vyrai yra skirtingi! Aš susikuriu savo visatą, ir ją supa tie vyrai, kurie pritraukiu į savo gyvenimą. Juk mus visada supa mūsų atspindžiai.

Į ŽINUTES ''KA VEIKI'' NEATRAŠAU :::034 Nėra jokio pasikėlimo, tiesiog būkit kažkiek originalesni, juk aišku kad mano veikimas yra - atrašymas jums :::045
Profile information
Name:Satela
Age:27 m.
Gimimo diena:1994.06.30
Zodiac sign:Cancer
Region:Kaunas
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Want to be visible
Languages:Lithuanian, English, German
Education:Master
Now:University and work
Body type:Normal
Eyes:Green
Hair:White, Straight and long
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Profile comments
No comments