Abdula (34 m. Šiauliai)
:::236:::236

Anketos statistika
Surinkti taškai:133
Atsakomumas:29%
Apsilankymų skaičius:278
Paskutinį kartą lankėsi:2019.07.21 15:41
Anketa sukurta:2019.06.07 21:15
Anketa atnaujinta:2019.06.09 14:08
Panašios anketos
Anketos numeris: 1111237 Netinkama anketa
Vardas:Abdula
Amžius:34 m.
Ūgis:184 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Reikalavimai partneriui:
Kad nebutu pasikelus ir nagla☺️vertinu paprastuma ir nuosirduma. Ir kad parasyta kad ieskausex partnerio tai nereiskia kad ieskau pydaru, tad vyrai VON! is anketos. Ieskau partneres ne partneriu!
Knyga, filmas:
Filmai veiksmo, megstu rusiskus serijalus. Knygu dabar neskaitau.
Muzika:
Muzika labai ivairi, Nu pagal nuotaika☺️rusiska, uzsienio, repas, metalas☺️
Anketos informacija
Vardas:Abdula
Slapyvardis:Abdula
Amžius:34 m.
Gimimo diena:1985.06.04
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Šiuo metu:Keliauju
Ūgis:184 cm
Svoris:82 kg
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
40%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
38%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Šiandien 10:28
Ytariu kad"grazuole" ne is Kauno o is Rokiskio😀😀😀
Liepos 18 12:20
Todel nerandam kad bobu normaliu nera, vysos tokios susireiksmine, vien grazuoles komentarus paskaicius matos kokios moterys siuolaikynes😀😀
Liepos 15 10:21
Grazuole turbut tokia grazi kad net jei pati primoketu jos nieks neimtu😁😁O cia dar pati pinigu nori gaut😀😀Tai ir leidzia putas is nevilties ir pasiutymo😁
Liepos 12 10:36
Grazuole tai ir tau jau virs30😀vadynas vaiksciojantis lavonas😁bent jau smirdi tai tikrai taip😀
Liepos 9 10:34
Mano ugis 1,84 pusiauaukstaitis😀mynusas kad negrazus😀