Ricardas (34 m. Lietuva)
Atsargiai, galite užsikrėsti nuotaika!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (1 Фотография)

Статистика анкеты
Полученные баллы:0
Отвечаемость:0%
Число посещений:8
Посещал последний раз:2019.03.19 10:44
Анкета создана:2019.03.17 20:58
Анкета обновлена:2019.03.17 23:29
Похожие анкеты
Номер профиля: 1106581 Негодная анкета
Имя:Ricardas
Возраст:34 m.
Ūgis:180 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Lietuva
Ищет:Никого не ищу
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Коротко обо мне
Характер:
Koks liuto charakteris? As pats save vos pakelciu :::001
Требования для партнеров:
Drąsi, stipri, pasitikinti savimi!
Гобби, увлечения:
Hobis - SUNUS!!!
Kнига, фильм:
Daug su mazyliu skaitom, sunku is isvardint :::034
Mузыка:
Aš mažas šioj visatoj, bet didelis viskuo
Mano akys mato, laikas – nesustabdomas vanduo
Sapnas – ištikimas šuo, ištikimas tuo,
Kad jei jis panorės, jame tu verksi nors ir būdamas akmuo...
Вид спорта:
Krepsinis
Жизненное мото:
Pagirk žmogų už jo nugaros ir jis atsisuks į tave veidu.
Самое смешное приключение:
Negaliu pasakot :::034 bet gedos buvo :::034
Ещё кое-что:
Tu save keiti kiekvieną dieną. Esi visada judesyje. Bet kiekvieną dieną tik Tu sprendi, kuria kryptimi judėsi: į priekį ar atgal.
Информация анкеты
Имя:Ricardas
Возраст:34 m.
Gimimo diena:1986.06.06
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Lietuva
Дети:Имею
Ищет:Никого не ищу
Желания:Другие
Языки:Литовский, Русский, Немецкий, Другое
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Ничем не занимаюсь
Рост:180 cm
Вес:93 kg
Телосложение:Тайна
Глаза:Голубые
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
58%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
48%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
35%
Комментарии анкеты
Нет комментариев