Gyvatele (26 m. Jungtinė Karalystė, Londonas)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (11 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1036
Atsakomumas:21%
Apsilankymų skaičius:1885
Paskutinį kartą lankėsi:2021.04.10 23:16
Anketa sukurta:2019.02.23 14:56
Anketa atnaujinta:2021.03.14 00:17
Panašios anketos
Anketos numeris: 1105113 Netinkama anketa
Vardas:Gyvatele
Amžius:26 m.
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Londonas
Ieško:Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (13)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Permainingas
Reikalavimai partneriui:
Labai myliu nuosirduma. Tai cia gal didziausias reikalavimas partneriui
Dar šis tas:
Teko girdėti, kaip vyrai skundžiasi moterimis. Vėlesniame santykių etape ar net santuokoje moteris girdi: "Pasikeitei, anksčiau buvai kitokia....".
Vienas vyras pasipasokojo. "Kada buvau arti trisdešimties, buvau su moterimi, kuri patapo blogesne. Nesupratau to. Kažkada, vėlų vakarą, vietoj to, kad važiuočiau pas ją ar pas draugus alaus, prisėdau ant sofos. Vis galvojau, svarsčiau apie viską iki išnaktų ir pagaliau atėjo nušvitimas.... Prisimink, kaip santykių pradžioje viskas yra taip paprasta. Tu stagiesi ir ji irgi. Sakai jai, kokia yra graži, kaip nuostabiai atrodo, kaip nežemiškai kvepia. Ir ji irgi tau sako komplimentus. Esi su ja beveik kiekvieną dieną, nusivedi ją kažkur, dovanoji smulkmenas. Ji tai vertina ir jaučiasi mylima dėl tavęs.
Ateina pripratimas.... Lyg ir graži ji yra tau, bet nesakai jai apie tai. Lyg ir myli ją, bet neprimeni jai apie tai. Lyg ir nuperki jai kažką, nusivedi kažkur, bet vis rečiau. Dažniau kažkur vienas išeini, nei su ja. Pamiršti apie ją, nes juk "turiu savo gyvenimą". Ir šiuo esminiu momentu ji tampa šalta, bloga ir beširdė. Ir staiga tu viską darai blogai, pamiršti, nesidomi. Tas blogai, anas blogai... Ir tada aš praregėjau.... Pradėjau iš naujo, kaip pirmą kartą, mylėti ir vertinti ją. Gerbti ir girti. Kreipti į ją dėmesį, gal ne visada, bet dažniau skirti jai laiko nei draugams ir savo pomėgiams. Ir ji sugrįžo. Buvo tobula. Ir vis dar yra tobula. Nors turi keletą raukšlių ir pilkšvų plaukų, bet ji myli mane, nes aš visą laiką rūpinuos ja ir jaučiuosi mylimas ir gerbiamas."
P.S. Nenoriu tobulo žmogaus. Noriu žmogaus su randais, ydomis, įdrėskimais. Su patirtimi. Kad galėčiau juos suprasti, priimti, pamilti. Kai kuriuos pašalinti. Žmogaus, kuris taip pat elgtųsi su manimi ir su mano netobulumais.
Anketos informacija
Vardas:Gyvatele
Amžius:26 m.
Gimimo diena:1994.06.17
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Londonas
Ieško:Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Anketos komentarai
Nėra komentarų