Kristina (35 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:59
Atsakomumas:20%
Apsilankymų skaičius:949
Paskutinį kartą lankėsi:2019.08.12 01:13
Anketa sukurta:2019.02.22 16:25
Anketa atnaujinta:2019.02.22 18:15
Panašios anketos
Anketos numeris: 1105052 Netinkama anketa
Vardas:Kristina
Amžius:35 m.
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (8)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Gimiau po liūto ženklu, todėl viskas, kad parašyta horoskope, tiesa. Retai pavyksta nusiimti karūną, bet tai tik daro santykius įdomesnius. Esu atvira, dievinu nuotykius, spontaniškumą, mėgstu mokytis naujų dalykų. Mano humoro jausmas neįtikėtinai kandus, todėl teks priprasti. Dar bandau būti miela ir maloni, bet draugai sako, kad reikėtų labiau pasistengti.
Reikalavimai partneriui:
Ieškau rimtų ilgalaikių santykių. Atėjo laikas būti sutramdytai. Noriu surasti gyvenimo draugą, kuris turėtų tokių pačių pomėgių kaip ir aš. Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio, bet girdėjau, kad ji gali būti ir iš penkto. Noriu santykių, kuriuose būtų mažiau kalbų, daugiau jausmų. Parašyk man, jei turi didelių tikslų ir svajonių, pasitiki savimi, turi puikų humoro jausmą, esi rūpestingas ir ištikimas. Taip pat, jei mėgsti sakyti „gal važiuojam...“, žinok, tapsime puikia pora. Jei minėtos savybės tau atrodo nepažįstamos, bet gali man duoti gyvenimiškų pamokų, pažerti išminties perlų, nupirkti bilietą į Rio ar padovanori namą prie jūros, irgi parašyk.
Tai ką, laukiu žinutės :::045
Hobis, pomėgiai:
Kelionės, staigmenos, knygos, hamakas, spontaniški nuotykiai, fotografija, muziejai, kvailystės, dalinimasis maistu restorane, paprastumas, gyvūnai, baletas, vanduo, susitikimai su draugais, kavinės-barai (bet taip pat ir jaukūs vakarai ant sofos), kinas, juodas humoras, nardymas, naktis, svetimos kalbos, religijos ir kultūros, protmūšis, stalo žaidimai, kava ir vynas.
Knyga, filmas:
Knygos. Knygos!
Ko tik nesu skaičiusi, bet labiausiai patinka Skandinavų literatūra. Taip pat skaitau knygas apie kitas šalis. Būna, kad dėl patikusio romano galiu nukeliauti ir į pasaulio kraštą. Būtent taip susižavėjau Maroku, perskaičiusi Tahir Shah „Kalifo rūmai: metai Kasablankoje“. Apima nepakartojamas jausmas, kai vaikštai senovinėmis Kartachenos gatvėmis Kolumbijoje ir supranti, kodėl magiškas siurealizmas Gabrielio Garsijos Markeso knygose taip užburia. Panašus jausmas apima ir tyrinėjant Stambulą, aprašytą Orhano Pamuko knygose. Dar keisčiau būna, kai apsilankai Stambule įkurtame „Nekaltybės muziejuje“, kuriame eksponuojami tokiu pat pavadinimu išleistoje knygoje aprašytų veikėjų daiktai ir istorijos. Taigi knygos man yra stebuklingas dalykas, kurių pusė pasaulio priklauso herojamas, o kita pusė – man.

Filmai.
„Kur nuneša sapnai“, „Užrašų knygutė“, „Džiuli ir Džiulija“, „Graži moteris“, „Amerilija iš Monmartro“, „Keliaujanti Haulo pilis“ (Japonų animacija neįtikėtina!), „Kaip bus, taip gerai“, „Prieš pakratant kojas“ (Oj tas Džekas Nikolsonas..!).
Muzika:
Paprastai klausausi tylos, bet jei nusprendžiu ją sutrikdyti, tai būna amerikietiškas džiazas, ispaniškos melodijos ar rusiški romansai.
Sporto šaka:
Dailiojo čiuožimo stebėjimas per žiemos olimpines žaidynes.
Gyvenimo šūkis:
"With freedom, books, flowers, and the moon, who could not be happy?" ― Oscar Wilde
Juokingiausias nuotykis:
Juokingiausi mano gyvenimo nuotykiai smagūs atrodo kitiems, bet man pačiai norisi juos kuo greičiau pamiršti.
Dar šis tas:
Keli man svarbūs dalykai:
• Dievas, proto ir sielos ramybė, jaukumas, tiesa, laisvė, tolerancija kitam ir kitokiam, pagarba ir ištikimybė.
• Didžiausia vertybė – šeima. Kraujas tirštesnis už vandenį. Taip buvo ir taip bus.
• Tikiu žmonių gerumu, visada duodu antrą šansą, bet ne trečią, o pameluoti pavyks tik kartą.
Anketos informacija
Vardas:Kristina
Amžius:35 m.
Gimimo diena:1984.07.29
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Kita
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Raudoni, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Anketos komentarai
Nėra komentarų