Tinkerbell (26 m. Jungtinė Karalystė)
:::n06

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:224
Atsakomumas:54%
Apsilankymų skaičius:87
Paskutinį kartą lankėsi:2020.08.05 18:03
Anketa sukurta:2019.02.11 15:23
Anketa atnaujinta:2020.08.03 23:28
Panašios anketos
Anketos numeris: 1104295 Netinkama anketa
Vardas:Tinkerbell
Amžius:26 m.
Ūgis:166 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (15)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Mano charakteris. Jis yra labai keistas šiaip. Tikriausiai dauguma net neįdomu būtų skaityti apie tai koks jis yra, kas aš esu ar panašiai. Todėl tikrai labai neketinu įsiplėsti ir taukšti apie savo įpročius ar panašiai. Na, bet galiu pasakyti kelis faktus, galbūt jie kažkam bus įdomūs.
✔Draugiška. (Visada, bet tik su tais kurie man iš pirmo įspūdžio pasirodė nepasikėlę, paprasti žmogučiai su kuriais galėčiau bendrauti)
✔Ištikima. (Lauksiu žmogaus kurį myliu tiek kiek reiks, bet su viena sąlyga, jei tai bus neveltui.)
✔Romantikė (Žiauriai mėgstu romantinius filmus, nors jie ir tokia didelė banalybė, bet.. Man jie patinka. Taip pat, bet kada galiu padaryti romantišką vakarienę ar sukurti kažką romantiško)
✔Geraširdė (Labai retai kada moku pasakyti „Ne“ žmonėms, ypač tiems kuriems reikia pagalbos, net jei jie elgiasi savanaudiškai, aš vis tiek visuomet lieku gera..)
Taigi mano gerų charakterio yra dar nemažai, bet turiu ir neigiamų savybių..
✖Nepriimu kritikos.. (Tai tikriausiai labai bloga mano savybė.. Iškart gaudama kritiką susinervuoju, nieko nebenoriu girdėti, užsidarau savyje ir kartais tai tiesiog labai rimtai priimu. Nors žinau, kad gera kritika kuri padeda, niekada man nepakenks. Bet, na keistai sureaguoju.. Todėl jei nenorite manęs pamatyti „ožkos“ stiliuje geriau pasilaikykite kritiką sau, net jei ji man padėtų.
✖Nepasitikiu savimi ir manau, kad niekada būsiu sau „Pakankamai gera“ (am, tikriausiai visada siekiu visko ko įmanoma, dažniausiai ir pasiekiu.. Bet kai pasiekiu vis tiek lieku nepatenkinta savimi ir brėžiuosi dar daugiau, bei sunkesnių tikslų.)
✖Per daug valdinga (labai mėgstu vadovauti ir kartais persistengiu tikriausiai per daug.. Ir.. Tiesiog prarandu žmones dėl šios savybės.)
✖Tai nebe charakterio savybė tikriausiai, bet... Per daug bijau prarasti artimus žmones.. Nes tik jie yra mano gyvenimo variklis ir tik dėl jų aš gyvenu! ♥
Žinoma dar daug yra tų x ar - kaip pasakysi taip :::034 Bet žodžiu tikrai visko neįmanoma čia išvardinti :::001
Reikalavimai partneriui:
Visiskai paprastas nuoširdus
Hobis, pomėgiai:
Taigi, mano didžiausi hobiai, kaip jau ne viename atsakyme sakiau, tai yra - fotografija ir modeliavimas. Galėčiau valandų valandas pozuoti fotografams prieš objektyvus ir taip pat fotografuoti kitus. 📷 O tokie paprastesni hobiai tai - dainavimas, maisto gaminimas ir sometimes piešimas.
Knyga, filmas:
pagal nuotaika
Muzika:
pagal nuotaika
Sporto šaka:
visas
Gyvenimo šūkis:
Kad gyventume laimingi, mums nereikia didesnio kiekio pinigų, mums nereikia daugiau šlovės, mums nereikia tobulo kūno ir netgi idealaus partnerio. Tiesiog dabar pat, šią akimirką mes turime protą, kurio visiškai pakanka, kad pasiektume absoliučios laimės būseną. (Dalai Lama XIV)
Juokingiausias nuotykis:
visas gyvenimas juokingas
Dar šis tas:
paklausk
Anketos informacija
Vardas:Tinkerbell
Slapyvardis:Tinkerbell
Amžius:26 m.
Gimimo diena:1994.05.15
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Statusas:Vieniša
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių, Prancūzų
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:166 cm
Svoris:58 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
45%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
45%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
48%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų