☁️ (19 m. Lithuania)
Kodėl apsilankei, bet nieko neparašei?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (4 photos)

Profile statistics
Times visited:533
Visited last time:2019.09.27 13:29
Similar profiles
Profile number: 1102334 Inappropriate profile
Name:☁️
Age:19 m.
Ūgis:170 cm
Region:Lithuania
Status:Not in relationship
Searches:Looking for a husband
Class:
Nori susipažinti su šia mergina? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (70)
Briefly about me
Partner requirements:
Ieškau ištikimo, rūpestingo, geros širdies vaikino.
Hobby, interests:
Bėgioti, važiuoti dviračiu.
Patinka gaminti maistą, piešti, užsiimti fotografija ir kitokia meniška veikla.
Mėgstanti leisti laisvalaikį su knyga ar lankydamasi (meno) parodose.
Likusį laisvą laiką praleidžiu žaisdama kompiuterinius žaidimus.
Įgavusi įkvėpimą rašau - eiles, eilėraščius, mintis.
Taip pat dalį savo laiko praleidžiu klausydama muzikos, žiūrėdama – filmus, serialus.
Book, movie:
Anksčiau dažniau skaitydavau, bet skaitau ir dabar. Knygos turbūt niekada nedings iš mano gyvenimo kaip ir gera nuotaika. Jose randu atsakymus į rūpimus klausimus ir tai vienas iš būdų praleisti laisvalaikį. Paskutiniu metu stengiuosi skaityti rimtesnę literatūrą, apie pozityvų mąstymą, labiau psichologinio pobūdžio knygas. Kartais būna, kad pasiduodu kokiam romaniūkščiui apie tobulą meilę. Taip pat domiuosi ir poezija.
Filmus ko gero visus žiūriu, tačiau vieni mėgstamiausių žanrų tapę romantiniai, siaubo komedijos, fantastiniai ir be abejo detektyviniai...
Music:
Pagal nuotaiką - pop, repas, rock, metal, electro...
Sports activity:
( Neprofesionalė)
Intelekto sportas - Šaškės .
Komandinis sportas - Futbolas .
Rakečių sportas - Badmintonas, Stalo tenisas.
Taiklumo sportas - Biliardas, Boulingas, Smiginis.
Life credo:
Didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties (nusistatytas) ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs. (Paul Gauguin)
Profile information
Name:☁️
Age:19 m.
Region:Lithuania
Status:Not in relationship
Looking for:Looking for a husband
Languages:Lithuanian
Education:High school
Now:Not doing anything
Height:170 cm
Weight:70 kg
Body type:Normal
Eyes:Brown
Hair:Brown, Wavy and long
Bad habits:Smoke occasionally, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
10%
Friends All friends (9)
Profile comments
2019.07.11 08:05xso (40 m. Klaipėda)
o tu grazi ir protinga mielai pabendrauciau su tavimi prie kavos puodelio apie tai. :::045  negaliu tau atsakyti be foto
2019.06.15 02:00Shameless (40 m. Mažeikiai)
Laba,Trenkta mergyte kaip ir As :::028 :::034 :::034 Paisyk Mane bet varduka pamirsk :::001)))) :::028P Iki saldziuuu :::028
2019.06.08 23:38Shutthefuckup (41 m. )
jo,grazi panele :::001
2019.02.27 20:43Rokas (27 m. Marijampolė)
Nebloga mergina :::001
2019.02.24 17:14andrius (32 m. Lithuania)
Nai nai nai,nieko toks sexiukas :::045