☁️ (19 m. Lietuva)
Kodėl apsilankei, bet nieko neparašei?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Apsilankymų skaičius:537
Paskutinį kartą lankėsi:2019.11.03 21:57
Panašios anketos
Anketos numeris: 1102334 Netinkama anketa
Vardas:☁️
Amžius:19 m.
Ūgis:170 cm
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia mergina? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (71)
Trumpai apie mane
Reikalavimai partneriui:
Ieškau ištikimo, rūpestingo, geros širdies vaikino.
Hobis, pomėgiai:
Bėgioti, važiuoti dviračiu.
Patinka gaminti maistą, piešti, užsiimti fotografija ir kitokia meniška veikla.
Mėgstanti leisti laisvalaikį su knyga ar lankydamasi (meno) parodose.
Likusį laisvą laiką praleidžiu žaisdama kompiuterinius žaidimus.
Įgavusi įkvėpimą rašau - eiles, eilėraščius, mintis.
Taip pat dalį savo laiko praleidžiu klausydama muzikos, žiūrėdama – filmus, serialus.
Knyga, filmas:
Anksčiau dažniau skaitydavau, bet skaitau ir dabar. Knygos turbūt niekada nedings iš mano gyvenimo kaip ir gera nuotaika. Jose randu atsakymus į rūpimus klausimus ir tai vienas iš būdų praleisti laisvalaikį. Paskutiniu metu stengiuosi skaityti rimtesnę literatūrą, apie pozityvų mąstymą, labiau psichologinio pobūdžio knygas. Kartais būna, kad pasiduodu kokiam romaniūkščiui apie tobulą meilę. Taip pat domiuosi ir poezija.
Filmus ko gero visus žiūriu, tačiau vieni mėgstamiausių žanrų tapę romantiniai, siaubo komedijos, fantastiniai ir be abejo detektyviniai...
Muzika:
Pagal nuotaiką - pop, repas, rock, metal, electro...
Sporto šaka:
( Neprofesionalė)
Intelekto sportas - Šaškės .
Komandinis sportas - Futbolas .
Rakečių sportas - Badmintonas, Stalo tenisas.
Taiklumo sportas - Biliardas, Boulingas, Smiginis.
Gyvenimo šūkis:
Didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties (nusistatytas) ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs. (Paul Gauguin)
Anketos informacija
Vardas:☁️
Amžius:19 m.
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau vyro
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Nieko neveikiu
Ūgis:170 cm
Svoris:70 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rudos
Plaukai:Rudi, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
10%
Draugai Visi draugai (9)
Anketos komentarai
2019.07.11 08:05xso (41 m. Klaipėda)
o tu grazi ir protinga mielai pabendrauciau su tavimi prie kavos puodelio apie tai. :::045  negaliu tau atsakyti be foto
2019.06.15 02:00Shameless (40 m. Mažeikiai)
Laba,Trenkta mergyte kaip ir As :::028 :::034 :::034 Paisyk Mane bet varduka pamirsk :::001)))) :::028P Iki saldziuuu :::028
2019.06.08 23:38Joker (41 m. )
jo,grazi panele :::001
2019.02.27 20:43Rokas (27 m. Marijampolė)
Nebloga mergina :::001
2019.02.24 17:14andrius (32 m. Lietuva)
Nai nai nai,nieko toks sexiukas :::045
Karštosios linijos pranešimai
Lapkričio 3 21:58
Kaunas. Ką jūs?