Adolfas Hitleris (30 m.)
Nu jei ryta pozityviai pradedi,tai tik kiti zmones ja veliau gali sugadinti :::034

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:16
Atsakomumas:88%
Apsilankymų skaičius:107
Paskutinį kartą lankėsi:2019.02.11 09:56
Anketa sukurta:2019.01.13 13:46
Anketa atnaujinta:2019.01.19 12:15
Panašios anketos
Anketos numeris: 1102310 Netinkama anketa
Vardas:Adolfas Hitleris
Amžius:30 m.
Zodiakas:Vėžys
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Nu seip tai teisingas toks, stengiuosi astrius kampus apeiti :::034
Hobis, pomėgiai:
Sportas,greitis ir viskas kas duoda adrenalino :::001
Muzika:
Pagal nuotaika ar veikla...
Gyvenimo šūkis:
Niekada nepasiduok
Juokingiausias nuotykis:
Ju daug, as kai isgeriu tai daznai tampu dideliu nuotykiu :::034
Anketos informacija
Vardas:Adolfas Hitleris
Amžius:30 m.
Gimimo diena:1988.07.22
Zodiakas:Vėžys
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau žmonos
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
40%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Vasario 10 11:13
Guliu vienas ir taip liudna… Moterys nekalba pasikelusios, reikes turbut apsikabinti pagalve ir pradeti verkti :::034 :::034 :::034
Vasario 7 10:42
15 Min raso taip ane? o ar raso taip jog kiekvienoi pazinciu sveteinei sedi moterys kurios bando ismelzti pinigu is vyru? Pvz neturiu ka valgiti gal gali padeti, arba bando priversti tave ja isimyleti per atstuma ir tada praso pinigu… Alfonses jus nes tokiu slyksciu budu darote tai :::045
Vasario 6 21:52
Priezaciu yra daug kodel Moters verte krito, o jai yra Vyru kurie siuntineja ar siulo ten ka nors jums nepriimtino tai tiesiog ACIU,bet NE ir Viso GERO! As nesuprantu kodel reikia cia pergyventi? nes jam vargsui kazkaip tai reikia ieskoti :::034 Manau yra daug normaliu Vyru kurie prisistato patenkinamai tik jus esate isrankios ir daug norit. Taip Vyras turi buti Vyras, bet tu tai pat zinai…
Vasario 4 10:21
Yra LT toks Maybakas ar kazkas panasaus… as is jo juokdavausi, bet suprasdavau jog kazkas su juo ne taip… na ir nesenai suzinojau jog jam shizofrenija, na ir is tiesu netgi geda paliko… Tai kai tema eina butent apie tave, tai ka tu rasai, vercia mane galvoti jog tau irgi turbut neigalumas...
Vasario 3 15:57
:::034 :::034 :::034 is ko tu sprendi, kad as storas? nes seip esu foto ikeles kaip nuogas iki puses ir jai as buciau TU tai pirma pasitikrinciau ir tada jau spreciau ka sasakyti… bet cia as toks :::001 tu tai lyg ir kazka sakai, bet kaip ir sakiau pries tai, nieko nesuprantu.Kodel parases nesamone uzblokuoji? zinok bobos buna istvermingesnes….PS ir geriau storas nei sliekas :::034 :::034 :::034