Meškis (27 m. Klaipėda)
:::n08

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:290
Atsakomumas:41%
Apsilankymų skaičius:1123
Paskutinį kartą lankėsi:2020.06.13 17:40
Anketa sukurta:2018.12.08 16:08
Anketa atnaujinta:2020.06.09 20:25
Anketos numeris: 1098794 Netinkama anketa
Vardas:Meškis
Amžius:27 m.
Ūgis:175 cm
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (32)
Trumpai apie mane
Charakteris:
*INTJ

*Kandžiojuosi ir labai stipriai.

*Nevirškinu tu visų "labutis, labukas ir pan."
Reikalavimai partneriui:
*Būkit mielučiai ir protingi, ir apsieikit be banaliu ale komplimentų apie mano krūtinę ir tatuiruotes, o ypač neklausinėkit ar jos tikros nes akivaizdu kad taip, o ne kokie lipdukai, kaip kai kuriems atrodo, nes jau koktu nuo visų šitų banalybių.

*Vedę ir be nuotraukų taip nesivarginkit. Jei turit teksto suvokimo bėdų, būsit paprasčiausiai užblokuoti,p.s. tas pats galioja ir jūsų seksualinėms fantazijoms ir pasiūlymams.

* Amžiaus cenzas 26-30.

*Jei įsižeidi asmeniškai priimdamas kas šioje skiltyje rašoma, ir po to skundiesi žinutėse dėl to, nu tikrai intelektu nepasižymi.
Hobis, pomėgiai:
Tapyba, piešimas, knygos
Taip pat mokausi dirbti su tatuiruočių mašinėlėmis.
Knyga, filmas:
Knygos, bei filmai praktiškai tik istorinio/karinio žanro. pvz iš knygų Erichas Marija Remarkas "laikas gyventi ir laikas mirti"/ "Vakarų fronte nieko naujo", J. Lukša "Partizanai", G. K. Koschorrek "Nepamiršk erškėčių meto", Hans Ulrich Rudel "Štukos pilotas", Toby Thacker " Gėbelsas, žmogus sukūręs Hitlerį" Andrew Nagorski "Hitlerlendas", Anna Maria Sigmund "Nacių moterys" ir daug kitų. Filmai : Trečiojo Reicho žlugimas, Šindlerio sąrašas, Pjūklo ketera, Gaudynės, Mano geriausias priešas, Stalingradas 1993m ir 2013m ir t. t
Muzika:
Alter Bridge, Woods of Ypres, Eisbrecher, Judas Priest, Manowar, Burzum, Behemoth, Diktatūra, Blutengel, Avenged Sevenfold, Slipknot, Stone sour, Insomnium, Kamelot, All that remains, Trivium, The Pyrithion, Amaranthe, Red, Saulius Mykolaitis, Semblant, Him, The 69 eyes, ir t. t

Jokio bereikalingo pop'so
Gyvenimo šūkis:
Memento mori
Dar šis tas:
Kai žmogus neturi, ką protingo pasakyti pradeda ieškoti kirminų geroje vietoje, t.y. kabintis prie profilio nuotraukų, ar tai kas jame parašyta. Nors dažniausiai tam žmogui būni nė vienos žinutės parašęs ar pačio profilis tuščias :::034. Magija...
P.s. kritika visada yra gerai, bet tik tada kai ji yra argumentuota, o ne įžeidinėjimai
Anketos informacija
Vardas:Meškis
Amžius:27 m.
Gimimo diena:1993.06.26
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Studijuoju
Ūgis:175 cm
Svoris:85 kg
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Rudos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
25%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
30%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Draugai
Anketos komentarai
2019.07.28 22:23Scull (40 m. Vilnius)
Labas, nusikalto emigrantai. Buk labai atsargi, saulut, su jais.