Deivis (23 m. Klaipėda)
Super 😎

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (1 Фотография)

Статистика анкеты
Полученные баллы:2
Отвечаемость:66%
Число посещений:21
Посещал последний раз:2019.11.17 01:48
Анкета создана:2018.09.29 23:52
Анкета обновлена:2019.10.14 00:49
Номер профиля: 1093104 Негодная анкета
Имя:Deivis
Возраст:23 m.
Ūgis:188 cm
Знак зодиака:Весы
Местность:Klaipėda
Статус:Свободный
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим парнем? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Коротко обо мне
Характер:
Pasitikintis žinantis ko nori iš gyvenimo. Nuoširdus ir atviras. Neieškantis žodžiu kyšenėje. Linksmas mokantis greitai pralinskminti. Patarsiu, padėsiu, saugosiu kas mano tas mano. Mylintis ir rupestingas.
Требования для партнеров:
Paprastos , nepasikėlusios mielos merginos su tikslais gyvenime 😊
Гобби, увлечения:
Programavimas ir kas su tuo susija. Šiaip mėgstu gamta. Megstu vaiksčioti ar važinėti dviračiu. Sporas , kortos, šaškės.
Kнига, фильм:
Veiksmo, komedijos, romtainiai, kriminaliniai, siaubo.
Mузыка:
Repas. Dubstep . ElectroHouse. Liric song
Вид спорта:
Boksa, MuyThai, Krepšinis, Tinklinis
Жизненное мото:
Gyvenam tik karta džiaukimes gyvenimus. Gyvenimus ne deimantas jis nematuojamas karaats.
Информация анкеты
Имя:Deivis
Псевдоним:MRXba
Возраст:23 m.
Gimimo diena:1997.10.13
Знак зодиака:Весы
Местность:Klaipėda
Статус:Свободный
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю за границей
Рост:188 cm
Вес:80 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Голубые
Волосы:Белые
Вредные привычки:Иногда курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
88%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
93%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
100%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев