Mindaugas (29 m.)
Niekaip neapsiprantu su vienatves jausmu kuris niekaip nepalieka manes.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (13 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:0
Atsakomumas:0%
Apsilankymų skaičius:201
Paskutinį kartą lankėsi:2020.02.21 18:43
Anketa sukurta:2018.09.23 18:26
Anketa atnaujinta:2018.09.23 22:23
Panašios anketos
Anketos numeris: 1092638 Netinkama anketa
Vardas:Mindaugas
Amžius:29 m.
Ūgis:175 cm
Zodiakas:Vėžys
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Neesu sunkaus charakterio, sakyciau daugiau nei sukalbamas esu.
Reikalavimai partneriui:
As manau mes vis turim kazkokiu trukumu. Taciau neziureciau i rukancia ar geriancia, tai gal tik tiek.
Hobis, pomėgiai:
Gal koks tuzinas ju, bet ne vienas is ju neturi nieko bendro su baliukais ir neramiom naktim. As jau senai ta praejau.
Knyga, filmas:
Neesu knygu grauzikas, gal bent jau grozines literaturos. Bet skaityciau techninio pobudzio literatura.
Muzika:
Lengvo roko, metalo ir dar siek tiek zemiskos tos kur mes visi isgirstam radijo stotyse.
Sporto šaka:
Neesu ir sportininkas didelis, bet turiu pomegi vazinetis dviraciu, ziema ciuoziu su slidem ar isoku i paciuzas ant ezerelio paciuzinet.
Gyvenimo šūkis:
Niekada nesakyk niekada
Dar šis tas:
Nenoriu girtis, bet galiu pasakyt, kad galima manyje rast kazko tokio ko tau gal but ir reikia. Pasakysiu, kad neesu eilinis kaip asmenybe.
Anketos informacija
Vardas:Mindaugas
Amžius:29 m.
Gimimo diena:1991.07.06
Zodiakas:Vėžys
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:175 cm
Svoris:75 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rudos
Plaukai:Rudi, Banguoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
68%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų