Evelina (26 m. Lietuva)
:::n06 Visada tik su šypsena :::045

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:974
Atsakomumas:39%
Apsilankymų skaičius:182
Paskutinį kartą lankėsi:2019.02.14 11:57
Anketa sukurta:2018.07.21 02:36
Anketa atnaujinta:2019.02.06 19:38
Panašios anketos
Anketos numeris: 1087362 Netinkama anketa
Vardas:Evelina
Amžius:26 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Lietuva
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Narystė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (21)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Meili katytė, bet arši kobra :::045
Reikalavimai partneriui:
Aukštus. Pradedant ūgiu, baigiant vertybėmis.
Hobis, pomėgiai:
Filmai, pasivaikščiojimai, knygos.
Knyga, filmas:
Romantiniai, nuotykių, komedijos, detektyvai.
Pvz., „Paslaptingasis Trojos lobis”, „Dviese mes šeima”.
Muzika:
Muzika turi patikti, žanras neturi reikšmės
Sporto šaka:
O kam nepatinka metalas sporto klube? Ir tinklinis? :::045
Gyvenimo šūkis:
Noras ieško galimybių, o nenoras priežasčių
Juokingiausias nuotykis:
Kartais smagu padaryti tai, ko niekada nedarei
Dar šis tas:
Į papildomus klausimus atsakau asmeniškai. Ir, beje, jei apsilankei mano profilyje, tai įsidėmėk: beveidžiams neatrašau! Jei jau rašai, būk malonus nuotrauką prisegti.
Anketos informacija
Vardas:Evelina
Slapyvardis:Softly
Amžius:26 m.
Gimimo diena:1992.07.13
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Lietuva
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Kita
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:181 cm
Svoris:73 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Žalios
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
50%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
35%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
18%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Vasario 11 22:56
❤💋
Vasario 6 20:36
Kur dingo pagarba moterims šiais laikais? Kartais darosi graudžiai juokinga, kai jūs, vyrai, skundžiatės mūsų reikalavimų kartele, o apsisukę kalbate apie savo...pasididžiavimo ilgį, pasakojate, kaip merginą verstumėte į lovą arba esate paprasčiausi mužikai. Neverskit merginų jaustis daiktu, būkit džentelmenai, tumet ir merginos nebus išdidžios kalės.
Sausio 29 2:04
Ar čia yra dar raštingų ir adekvačių žmonių? Ar visi užsislaptinę po pilkais profiliais, nes bijo, kad jų žmonos juos suseks? Žmonės, nebūkit juokingi, pilkas profilis ir liks pilku, skirtu tik likti pilkos masės laiškuose, tiesiog pažymėtuose „perskaityta”. O jeigu tesugebi parašyti labas ir daugiau nesugebi sugalvot kaip pakalbint merginą, tai neustebk sulaukęs ignoro...
Sausio 17 23:46
Yra tokių, kurie sušildytų? Šaaaalta...