Julius (33 m. Kaunas)
ZzzZzzZzzz 😴

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1969
Atsakomumas:94%
Apsilankymų skaičius:3211
Paskutinį kartą lankėsi:2020.10.27 01:13
Anketa sukurta:2018.07.17 15:14
Anketa atnaujinta:2019.05.08 19:34
Panašios anketos
Anketos numeris: 1087086 Netinkama anketa
Vardas:Julius
Amžius:33 m.
Ūgis:177 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Kaunas
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Greičiausiai choleriškas sangvinikas 😈
Reikalavimai partneriui:
Kristi man į akį 😂😂😂😂
Hobis, pomėgiai:
Banaliai parašysiu, bet tai keliavimas... Teko-tenka nemažai pasibastyti po pasaulį 😊
Knyga, filmas:
Paimu knygą į rankas, gan dažnai. Mėgstu knygą tą kurią tuo metu skaitau, o skaitau šiuo metu Tomo Eriksono "APLINK MANE - VIEN TIK IDIOTAI". Filmai... Filmus žiūriu dažniausiai biografinius, kriminalinius, o fantastiką, bei siaubo palieku kitiems, nes esu kritiškas loginėms klaidoms...tad jų atsisakau saugodamas savo nervus 😂
Muzika:
Aš neišskiriu muzikos žandro kuris štai būtent tas ir patinka, daugiau niekas kitas. Aš klausausi teisingos muzikos kuri pavergia būtent tą akimirką. Neklausau tik rusiškos...
Sporto šaka:
Futbolas, krepšinis, jojimas, kada netingiu pabėgioju.
Gyvenimo šūkis:
Niekada neturėjau tokio, bet, kada užsiregistravau šitoje tuštybių mugėje, norom nenorom jis atsirado. "Kuklumas žmogų puošia"
Juokingiausias nuotykis:
Realiai jų buvo begalės, tad sunku išskirti patį pačiausią.... Jie bus papasakoti bebendraujant ☺
Dar šis tas:
Nurodžiau žemiau esančioje grafoje, kad nerūkau ir negeriu. Ištiesų meluoju, bet mano rūkymas ir gėrimas yra pasyvus, tad nedrįstu teigti, kad esu rūkantis, bei geriantis 😉
Anketos informacija
Vardas:Julius
Slapyvardis:😂
Amžius:33 m.
Gimimo diena:1987.03.12
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Kaunas
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:177 cm
Svoris:70 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
35%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
78%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
95%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
5%
Anketos komentarai
Nėra komentarų