auksinis kardas (31 m. Kaunas)
puse velnio

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (5 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1942
Отвечаемость:88%
Число посещений:2480
Посещал последний раз:2021.01.21 19:22
Анкета создана:2018.07.11 17:26
Анкета обновлена:2020.08.11 23:37
Похожие анкеты
Номер профиля: 1086601 Негодная анкета
Имя:auksinis kardas
Возраст:31 m.
Ūgis:179 cm
Знак зодиака:Козерог
Местность:Kaunas
Ищет:Никого не ищу
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (27)
Коротко обо мне
Характер:
charakteris mano chujovas ,bet sukalbamas
Требования для партнеров:
as uz paprastuma ir nuosirduma ,pagarba ir pasitikejima
Гобби, увлечения:
megstu y kase pametyt
Kнига, фильм:
filmu daug ,knygu neskaitau
Mузыка:
yvairi
Вид спорта:
visada buvo krepsinis ir liks tik krepsinis ,su krepsiniu uzaugau su juo ir pasensiu
Жизненное мото:
neturiu ysukio
Самое смешное приключение:
nuotykis isvis kad as gimiau ir galiu dziaugtis situ nuostabiu gyvenimu :::045)
Ещё кое-что:
noreciau bent viena diena,suprast moteris
Информация анкеты
Имя:auksinis kardas
Псевдоним:niekoneraamzino
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1989.12.26
Знак зодиака:Козерог
Местность:Kaunas
Дети:Нет
Ищет:Никого не ищу
Желания:Другие
Языки:Литовский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:179 cm
Вес:77 kg
Глаза:Карие
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Часто курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
48%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
68%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев