Vera (42 m. Airija, Claremorris)
:::n09 Pažiūrėjus į dalį kontingento bendravimą tapma labai boring čia... 🤨👩🏻‍💻😁

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 1085630 Netinkama anketa
Vardas:Vera
Amžius:42 m.
Ūgis:172 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Airija, Claremorris
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (10)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Gal geriau klausk jei kas įdomu. :::001 nepataisoma optimistė, ekstravertė, bendraujanti , miela bei draugiška jei tame yra prasmė.
Reikalavimai partneriui:
Jei tu esi paprastas, mielas draugiškas..
Jei tau norma ištikimybė ir pagarba..
Esi linksmas, patinka veiksmas ir ramuma..
Pasivaikščiojimai gamtoje, ar vakaras audringame klube.. o gal saulę palydėt vandenyno pakrantėje.
Neesi nepakenčiamai išrankus normaliam maistui.
Tai tikrai turėtume rasti bendrą kalbą.
Nemėgstu nežinoti su kuo bendrauju, į laiškus kur anketa be foto, neatsakau. Sorry 🙏
ALERGIŠKA pesimistams ir kitaip gyvenimo nuskriaustiems, nelaimingiems, sudaužytų širdžių raudoms, ir kitaip ieškantiems kam išlieti savo nelaimingą gyvenimą.
Hobis, pomėgiai:
Muzika, filmai, knygos. Pasivaikščiojimai gamtoje.
Knyga, filmas:
Neesu knygų fanatike, bet patinka kartas nuo karto perskaityti vieną kitą. Megstu detektyvinio pobūdžio knygas, sagas. Bandau kartais įtraukti ir kitokius žanrus ar saviugdos knygas.
Nesudomintų biografinės knygos, fantastika ar visiškai lėkšti romanai.
Muzika:
Gan įvairios, nuo lietuviškos iki house ar net klasikos.
Sporto šaka:
Sudėtinga 😁 geriausiu atveju pasivaikščiojimas 😁
Gyvenimo šūkis:
Moto- hm parašysiu kai sugalvosiu 😁
Juokingiausias nuotykis:
Pats gyvenimas yra nuotykis, kiekviena diena gali tapti nuotykiu...
Dar šis tas:
Neesu tos nuomonės kad ieškok viską turi žinoti.
Kas bus vertas ir kas bus įdomu ir pati papasakosiu.
Anketos informacija
Vardas:Vera
Slapyvardis:Vera42
Amžius:42 m.
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Airija, Claremorris
Statusas:Išsiskyrusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:172 cm
Svoris:69 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rudos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
48%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
68%
Anketos komentarai
Nėra komentarų