Roselyn (40 m. Izraelis, Jeruzalė)
happy always

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:0
Atsakomumas:0%
Apsilankymų skaičius:2
Paskutinį kartą lankėsi:2018.06.29 02:12
Anketa sukurta:2018.06.28 18:50
Anketa atnaujinta:2018.06.28 19:54
Panašios anketos
Anketos numeris: 1085467 Netinkama anketa
Vardas:Roselyn
Amžius:40 m.
Ūgis:150 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Izraelis, Jeruzalė
Statusas:Našlė
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Aš esu kietas, ištikimas sąžiningas ir rūpestingas žmogus, mėgsta žaisti krepšinio buriavimą, slidinėti ir fiziškai sportuoti, aš labai myliu klausytis muzikos, skaityti ir rašyti eilėraščius bei eiti į kino teatrus yra vienas iš dalykų, kuriuos man patinka daryti.
Reikalavimai partneriui:
Aš ieškau gero, mylinčio, rūpestingo ir sąžiningo vyro už rimtus santykius, kurie gali paskatinti kažką geriau ateityje, aš labai tikiu tikra meile.
Hobis, pomėgiai:
basketball, snow skiing, etc
Knyga, filmas:
The Godfather, Hunger Games
Muzika:
pop, rnb. countryside and 80's
Sporto šaka:
running, table tennis, golf, etc.
Gyvenimo šūkis:
i so much believe that love is the only pure way in this life
Juokingiausias nuotykis:
that should touring the animal kingdom
Dar šis tas:
i am certainly meeting my soulmate one day.
Anketos informacija
Vardas:Roselyn
Slapyvardis:roselyn112
Amžius:40 m.
Gimimo diena:1980.09.27
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Izraelis, Jeruzalė
Statusas:Našlė
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kalbos:Lietuvių, Estų
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:150 cm
Svoris:70 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Juodi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų