Renaldas (48 m. Jonavos rajonas)
:::856

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:223
Atsakomumas:96%
Apsilankymų skaičius:144
Paskutinį kartą lankėsi:2018.08.25 14:28
Anketa sukurta:2018.04.20 10:52
Anketa atnaujinta:2018.06.16 08:27
Panašios anketos
Anketos numeris: 1072122 Netinkama anketa
Vardas:Renaldas
Amžius:48 m.
Ūgis:174 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Jonavos rajonas
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ramus, tolerantiškas, be galo kantrus kitu teigimu ir supratingas. Kartais truputi išsiblaškes. Nes galvoje pastoviai daugybe minčių ir idėjų.
Reikalavimai partneriui:
Nemėgstu tu rūkančiu moterų, kurios nesistengia mesti to įpročio net dėl saves pačios. Nemėgstu girtu ir agresyvių moterų, nes jos taip praranda savo moteriškumą. Ieškau tokios moters, kuri mane suprastu ir kuria aš galėčiau suprasti. Kad abu būdami kartu, tuo pačiu būtume ir laisvi. Būdami laisvi, tuo pačiu būtume ir vienas kitam ištikimi iki galo. Man amžius nėra svarbus. Svarbi pati asmenybė kuria galėčiau priimti tokia kokia ji yra.
Hobis, pomėgiai:
Gaminti valgyti, klausytis muzikos, filmuoti gamta ir miestus, kurti romantiškas atmosferas, ir daug su visais bendrauti
Knyga, filmas:
Ričiadas Bachas Tiltas per amžinybe. Konkordija Antarova Du gyvenimai.
Muzika:
Ivairia. Išskirus sunkuji metala.
Sporto šaka:
Tokia kuri man tarnautu, o ne tokia, kuriai aš tarnaučiau. Todel aš einu į sporto salę palaikyti fizines formos dėl savo poreikiu, o ne tam, kad patikčiau kažkuriai moteriai.
Gyvenimo šūkis:
Viskas kas netikra praeina, kas tikra pasilieka.
Juokingiausias nuotykis:
Atvažiuoti i kita miestą į pasimatimą ir būti atstumtam vien dėl to kad pas mane įdėmus žvilgsnis.
Dar šis tas:
Koks esi pats, tokį pasaulį ir aplink save sukuri. Tokia tiesa skatina vidumi keistis. Dar mane galima rasti štai čia... https://***********.**********.lt/narys.cfm?narys=6792434
Anketos informacija
Vardas:Renaldas
Slapyvardis:Baltasislapinas
Amžius:48 m.
Gimimo diena:1971.09.25
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Jonavos rajonas
Statusas:Vienišas
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Anglų, Rusų, Lenkų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:174 cm
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Melsvai pilkos
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
90%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Anketos komentarai
Nėra komentarų