akimirka (45 m. Klaipėda)
:::138:::b31

Статистика анкеты
Полученные баллы:4295
Похожие анкеты
Номер профиля: 1068623 Негодная анкета
Имя:akimirka
Возраст:45 m.
Ūgis:159 cm
Местность:Klaipėda
Статус:В разводе
Ищет:Ищу парня
Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (63)
Коротко обо мне
Характер:
Musu charakteris tai nuolatinis darbas su savimi ,kuris buna daznai pats sunkiausias ...
Требования для партнеров:
Zmogus , vyriskas , draugiskas , na ir dar turetu buti bent minimaliai tvarkingas ,pozityvios mintys , o visa kita tik suderinamumo detales ... :::001
Гобби, увлечения:
Kuryba ,sviesos ieskojimas visose srityse ...
Kнига, фильм:
https://www.youtube.com/watch?v=vbMU3N6xh-U , https://www.youtube.com/watch?v=6Tp58BZqYMg
Mузыка:
Pagal nuotaika ,didesni demesi kreipiu i jos zodzius ...
Вид спорта:
Dailusis ciuozimas
Жизненное мото:
Gyvenimas tai veiksmažodis kur beisim visada tik pirmyn ir i kalna ... .
Самое смешное приключение:
Praeities nereikia prisiminti ,ji jau BUVO ... Ateitis mazai nuo musu priklauso ... bukime cia ir DABAR ...
Ещё кое-что:
VISADA liks tik AKIMIRKA pirmame pasakytame zodelyje ,,labas,, .... , na o Jums paliksiu galimybe rinktis : graži, arba protinga... , protinga, arba kvaila. Arba gera, arba turtinga ... , arba sėkminga, arba moteriška. Juoda, arba balta... , bet juk taip nėra. Pasaulyje yra daugybė galimybių, begalė atspalvių, daugybė nesuderinamų dalykų derinių kurie kaip ir pati gamta KEICIASI tad kai sakoma , kad visos moterų bėdos – dėl proto, aš matau trečią galimybę – išmintį ( ji neatsiejama gyvenimo praktikos dalis ) Aš renkuosi ja išmintį ... ,VISAI NEDOMINA VIENADIENIAI PRAMOGAUTOJAI ieskau TIK RIMTU SANTYKIU ... . Mano nuotrauka asmeniskai pabendravus ... ,
Информация анкеты
Имя:akimirka
Псевдоним:Paaslaptis:)
Возраст:45 m.
Gimimo diena:1974.03.08
Местность:Klaipėda
Статус:В разводе
Ищет:Ищу парня
Ищу мужа
Желания:Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский
Рост:159 cm
Вес:50 kg
Телосложение:Стройный
Волосы:Белые, Кудрявые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
73%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
78%
Комментарии анкеты
Нет комментариев