akimirka (45 m. Klaipėda)
:::138:::b31

Profile statistics
Received points:4302
Similar profiles
Profile number: 1068623 Inappropriate profile
Name:akimirka
Age:45 m.
Ūgis:159 cm
Region:Klaipėda
Status:Divorced
Searches:Looking for a boyfriend
Looking for a husband
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (63)
Briefly about me
Character:
Musu charakteris tai nuolatinis darbas su savimi ,kuris buna daznai pats sunkiausias ...
Partner requirements:
Zmogus , vyriskas , draugiskas , na ir dar turetu buti bent minimaliai tvarkingas ,pozityvios mintys , o visa kita tik suderinamumo detales ... :::001
Hobby, interests:
Kuryba ,sviesos ieskojimas visose srityse ...
Book, movie:
https://www.youtube.com/watch?v=vbMU3N6xh-U , https://www.youtube.com/watch?v=6Tp58BZqYMg
Music:
Pagal nuotaika ,didesni demesi kreipiu i jos zodzius ...
Sports activity:
Dailusis ciuozimas
Life credo:
Gyvenimas tai veiksmažodis kur beisim visada tik pirmyn ir i kalna ... .
Most funny adventure:
Praeities nereikia prisiminti ,ji jau BUVO ... Ateitis mazai nuo musu priklauso ... bukime cia ir DABAR ...
Something more:
VISADA liks tik AKIMIRKA pirmame pasakytame zodelyje ,,labas,, .... , na o Jums paliksiu galimybe rinktis : graži, arba protinga... , protinga, arba kvaila. Arba gera, arba turtinga ... , arba sėkminga, arba moteriška. Juoda, arba balta... , bet juk taip nėra. Pasaulyje yra daugybė galimybių, begalė atspalvių, daugybė nesuderinamų dalykų derinių kurie kaip ir pati gamta KEICIASI tad kai sakoma , kad visos moterų bėdos – dėl proto, aš matau trečią galimybę – išmintį ( ji neatsiejama gyvenimo praktikos dalis ) Aš renkuosi ja išmintį ... ,VISAI NEDOMINA VIENADIENIAI PRAMOGAUTOJAI ieskau TIK RIMTU SANTYKIU ... . Mano nuotrauka asmeniskai pabendravus ... ,
Profile information
Name:akimirka
Nickname:Paaslaptis:)
Age:45 m.
Gimimo diena:1974.03.08
Region:Klaipėda
Status:Divorced
Looking for:Looking for a boyfriend
Looking for a husband
Wishes:Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Russian
Height:159 cm
Weight:50 kg
Body type:Lean
Hair:White, Curly and short
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
73%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
78%
Profile comments
No comments