akimirka (46 m. Klaipėda)
:::138:::b31

Anketos statistika
Surinkti taškai:5694
Anketos numeris: 1068623 Netinkama anketa
Vardas:akimirka
Amžius:46 m.
Ūgis:159 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (75)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Musu charakteris tai nuolatinis darbas su savimi ,kuris buna daznai pats sunkiausias ...
Reikalavimai partneriui:
Zmogus , vyriskas , draugiskas , na ir dar turetu buti bent minimaliai tvarkingas ,pozityvios mintys , o visa kita tik suderinamumo detales ... :::001
Hobis, pomėgiai:
Kuryba ,sviesos ieskojimas visose srityse ...
Knyga, filmas:
https://www.youtube.com/watch?v=vbMU3N6xh-U , https://www.youtube.com/watch?v=6Tp58BZqYMg su artejanciom sventem ... Снежная сказка (реж. Алексей Сахаров, Эльдар Шенгелая, 1959 г.)
Muzika:
Pagal nuotaika ,didesni demesi kreipiu i jos zodzius ...
Sporto šaka:
Dailusis ciuozimas
Gyvenimo šūkis:
Gyvenimas tai veiksmažodis kur eisim visada tik pirmyn ir i kalna ... .
Juokingiausias nuotykis:
Praeities nereikia prisiminti ,ji jau BUVO ... Ateitis mazai nuo musu priklauso ... bukime cia ir DABAR ...
Dar šis tas:
VISADA liks tik AKIMIRKA pirmame pasakytame zodelyje ,,labas,, .... Bendravimas tai viena is svarbiu , ir pagrindinių žmogaus vertybių , pasauleziuros , isgyvenimu patirciu ,, lagaminas ,, . Tai tarsi asmenine ,,stebuklinga ,, lazdele , kuria dauguma zmoniu net nezino kaip naudoti .Pvz. i moteri kreipiasi ,,ei a girdi ,, ir t.t. Jums paliksiu galimybe rinktis : graži, arba protinga... , protinga, arba kvaila. Arba gera, arba turtinga ... , arba sėkminga, arba moteriška. Juoda, arba balta... , bet juk taip nėra. Pasaulyje yra daugybė galimybių, begalė atspalvių, daugybė nesuderinamų dalykų derinių kurie kaip ir pati gamta KEICIASI tad kai sakoma , kad visos moterų bėdos – dėl proto, aš matau trečią galimybę – išmintį ( ji neatsiejama kiekvieno musu gyvenime patirties dalis ) Aš renkuosi išmintį ... Myleti tai neuztenka is dangaus nukabinti zvaigzde..., daug svarbiau saugoti , nenudegti..., ir jos neuzgesinti... ,VISAI NEDOMINA VIENADIENIAI PRAMOGAUTOJAI ieskau ( abipusio sazinigo , atsakingo bendravimo , kurio tikslas TIK RIMTI SANTYKIAI ... . Mano nuotrauka asmeniskai pabendravus ... . Ačiū uz kantrybe skaitant mano ,,pamastymus ,, :::001
Anketos informacija
Vardas:akimirka
Slapyvardis:Paaslaptis:)
Amžius:46 m.
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Ūgis:159 cm
Svoris:50 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Plaukai:Balti, Garbanoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
73%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
78%
Anketos komentarai
Nėra komentarų