Ričardas (28 m. Vilnius)
Puiki :::028

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:458
Atsakomumas:86%
Apsilankymų skaičius:781
Paskutinį kartą lankėsi:Lankosi dabar
Anketa sukurta:2018.01.20 18:56
Anketa atnaujinta:2019.05.06 20:14
Panašios anketos
Anketos numeris: 1064389 Netinkama anketa
Vardas:Ričardas
Amžius:28 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Gyvenimas kiekvieną iš mūsų paverčia individualiomis asmenybėmis - apšlifuoja, nuglūdina... Prieš tave linksmas, atsakingas, rūpestingas ir geros širdies žmogus. Mano geriausia draugė - šypsena, be kurios niekur neišeinu. Gyvenime esu pozityvaus mąstymo šalininkas. Tvirtai laikausi pažadų ir įsipareigojimų. Vertinu stabilumą, tačiau esu atviras visokiems pokyčiams, jeigu jie neprieštarauja mano vertybėms. Nepaisant to, kad kartais būnu šiknius, kartais esu ir mielas bei romantiškas. Kaip elgiasi su manimi - taip aš elgiuosi atgal. Patinka bendrauti su įvairiais žmonėmis. Esu sukalbamas, ramaus bei lankstaus būdo žmogus. Gali būti rami, nebijau paimti už rankos ar lyjant lietui tave prisitraukti ir pabučiuoti. :::001
Reikalavimai partneriui:
Kadangi į naktinius klubus vaikštau labai retai, tad ir vakarėlių liūtės neieškau. Ko ieškau? Vakaro princesės, su kuria būtų įdomu. Linksmos. Mielos. Gražios. Nuolat besišypsančios. Bendraujančios. Tiek pat protingos, kiek ir aš. Aistringos. Raštingos ir skaitančios knygas. Turinčios kokių nors asmeninių pomėgių. Mylinčios vaikus. Ieškau tos, su kuria vienas kitą papildytume ir iš gyvenimo pasiimtume viską. Labai vertinu nuoširdumą! Gal tai tu? :::001
Hobis, pomėgiai:
Kelionės, birdwatching, kinas, psichologija (savęs ir žmonių pažinimas, kūno kalbos perpratimas), dainavimas, muzika, stalo žaidimai, iškylos, gyvūnai ir kt. Klubuose lankausi labai retai, tačiau šokti galiu ypač ilgai.
Knyga, filmas:
Vertinu knygas, kurios ugdo asmenybę. Su malonumu skaitau detektyvus ir psichologines knygas. Taip pat patinka iškilių pasaulio asmenybių autobiografijos, dienoraščiai. Daugiausiai teigiamų emocijų sukelia komedijos, veiksmo ir siaubo filmai. Patinka ir rimti filmai, dramos, po kurių kyla visokių apmąstymų apie mus supančią realybę bei gyvenimo prasmę. Taip pat domiuosi tam tikrų sričių dokumentika. :::001
Keletas nuostabiausių man filmų, pvz. Titanic, The Matrix, Green Mile, Gladiator, Inception, The Shawshank Redemption, Fight Club, Slumdog Millionaire, Avatar, Hunger Games.
Muzika:
Patinka įvairi muzika, nesu prisirišęs prie kokio nors vieno muzikos žanro. :::001 Klasikinė (Bethoven, Mozart, Vivaldi, Chopin, Haydn ir kt.), Populiarioji (Sam Smith, Bruno Mars, Charlie Puth, Beyonce, P! nk, Adele, Robbie Williams, Justin Timberlake, Coldplay, OneRepublic, Christina Aguilera, Michael Jackson, Enya, Rag'nBone Man, Eros Ramazzotti ir daugelis kt.), Džiazas (Michael Buble, Frank Sinatra, Ray Charles, Louis Prima, Marilyn Monroe). Toleruoju ir Trance, House, Electro visokius remix'us. Taip pat kartais atrandu geros kokybiškos lietuviškos ir rusiškos muzikos.
Sporto šaka:
Profesionaliai neužsiimu nei viena sporto šaka, tačiau sportuoju reguliariai savo malonumui sporto klube.
Anketos informacija
Vardas:Ričardas
Amžius:28 m.
Gimimo diena:1991.03.27
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Lenkų
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:181 cm
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Anketos komentarai
Nėra komentarų