Andrius (29 m. Kaunas)
:::n10 Optimistiška :::034DD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:60
Atsakomumas:17%
Apsilankymų skaičius:32329
Paskutinį kartą lankėsi:2020.03.30 00:04
Anketa sukurta:2018.01.19 14:42
Anketa atnaujinta:2020.02.18 12:55
Panašios anketos
Anketos numeris: 1064245 Netinkama anketa
Vardas:Andrius
Amžius:29 m.
Ūgis:189 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu intravertiškas todėl viska laikau savyje turiu lakia vaizduote paprastai man sunku atsiverti kitiems ir taip žmones įsileisti į savo gyvenimą. Man pasitikėjimas yra viskas ir jeigu aš žmogumi pasitikėti negaliu tokie santykiai man ateities neturi.
Reikalavimai partneriui:
Mane domina atvira, idomi mergina kuri turi savo nuomone. Tokia su kuria butum galima kalbėtis naktimis apie bet ką nesvarbu ką tam ribų nėra. Manes nedomina žmogus kuri reikia traukti už liežuvio arba tokios kurios atsako vienu žodžiu nes tiesiog tai greitai atsibostą ir tampa neįdomu. Prioritetas būtų šeimyniškom merginom kurioms karjera yra antroje vietoje ir kurios norėtų kurti šeimą.
Hobis, pomėgiai:
Man patinka kompiuteriniai žaidimai skaitau tai hobi nes kai gižti po sunkios darbo dienos ir nori viską pamiršti tai leidžia atsipalaiduoti bent trumpam. Dar piešimas kuris mane lydėjo kaip ir muzika per visą mano gyvenimą jo dėka esu gan pastabus mažom detalėm gyvenime.
Knyga, filmas:
Knygų skaitymas kai buvau jaunesnis buvo neatskiriama gyvenimo dalis prie jų yra praleista šitiek vakaru o kartais ir naktų. Dabar yra sunkiau rasti gerų ir įdomių knygų turbūt dėl to kad pasidariau labai išrankus. Man labiausiai patinka fantastika nes ji leidžia pasinerti į kitokį pasaulį kur viska valdo magija ir mitiniai gyvūnai. Mano mėgstamiausios knygos buvo Haris Poteris, Žiedų valdovas, Trys muškietininkai. Filmai patinka įvairūs nuo fantastikos iki realizmo man žiauriai patiko filmas "Marsietis" pati filmo įdėja kad žmogus gali prisitaikyti ir išgyventi net Marse man paliko gilų įspūdi.
Muzika:
Man patinka įvairi muzika todėl mano grojaraštyje būna stilių mišrainė. Muzika aplamai padeda man atsipalaiduoti po sunkios dienos. Ji lydi mane visur dažnai pagaunu save niūniuojant savo mėgstamas dainas.
Sporto šaka:
Kiek pastebėjau populiarus atsakymas yra nesportuoju daugumose kituose anketose. Dar būdamas mokykloje esu išbandęs nemažai sporto šakų ir didžiąja paauglystės dalį praleidau aktyviai sportuodamas Boksą maždaug iki 9 klasės po to dėmesį skyriau pasiruošimui egzaminams ir stojimui į aukštąsias mokyklas.
Gyvenimo šūkis:
Gyvenime vadovaujuosi Moto tingiu bet reikia padaryti :::034
Juokingiausias nuotykis:
tegu tai mažytė intriga
Dar šis tas:
Mane domina atvira, idomi mergina kuri turi savo nuomone. Tokia su kuria butum galima kalbėtis naktimis apie bet ką nesvarbu ką tam ribų nėra. Manes nedomina žmogus kuri reikia traukti už liežuvio arba tokios kurios atsako vienu žodžiu nes tiesiog tai greitai atsibostą ir tampa neįdomu. Prioritetas būtų šeimyniškom merginom kurioms karjera yra antroje vietoje ir kurios norėtų kurti šeimą.
Anketos informacija
Vardas:Andrius
Slapyvardis:jacks
Amžius:29 m.
Gimimo diena:1991.02.14
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:189 cm
Svoris:100 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
43%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
23%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
10%
Anketos komentarai
Nėra komentarų