Tomas (25 m. Vilnius)
Atviras pasiūlymams ir nusiteikęs bendrauti :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (10 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:268
Atsakomumas:85%
Apsilankymų skaičius:263
Paskutinį kartą lankėsi:2019.08.16 20:17
Anketa sukurta:2017.11.22 22:01
Anketa atnaujinta:2019.06.09 22:10
Panašios anketos
Anketos numeris: 1058891 Netinkama anketa
Vardas:Tomas
Amžius:25 m.
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Tiems, kurie manęs gerai nepažįsta, dažniausiai atrodau piktas (gal net agresyvus), pasipūtęs, per gerai apie save galvojantis ir labai mėgstantis pasireikšti, tačiau mylimam žmogui be mažiausios abejonės esu pasiryžęs būti ypatingai nuoširdus, švelnus, supratingas, mėgstantis išklausyti, įsigilinti į tai, kas sakoma. Dėl mylimo žmogaus galiu ir noriu aukotis bei stengtis. Tačiau manau, kad tai turėtų daryti abi pusės, siekiant išlaikyti nuoširdžius santykius, pagrįstus pasitikėjimu vienas kitu.
Esu šeimos žmogus - visuomet rinkčiausi buvimą kartu su antrąja puse negu pasileidimą į kažkokius nuotykius. Avantiūrizmas kaip ir nėra mano savybė. Rimtai žiūriu tiek į santykius, tiek į gyvenimą. Jau pakankamai ilgą laiką labai noriu sukurti savo šeimą su savo gyvenimo meile, kurios ir ieškau. Esu savikritiškas bei ypač reiklus sau, todėl, pakankamai reiklus ir kitiems, tačiau tikrai sukalbamas :::001
Reikalavimai partneriui:
Mano antroji pusė (mergina/žmona) turėtų būti, visų pirma, moteriška. Į sąvoką "moteriškumas", mano manymu, įeina šios savybės: švelnumas, rūpestingumas, nuoširdumas, gebėjimas, pasitelkiant "moteriškus kerus", suvaldyti aštresnį charakterį. Moteris turėtų palaikyti savo vyrą, stengtis jį suprasti, išklausyti, neapsimestinai, o nuoširdžiai juo domėtis ir norėti jį dar geriau pažinti. Būtų puiku, jei švelniosios lyties atstovė neturėtų žalingų įpročių: nerūkytų, saikingai vartotų alkoholį (jei apskritai nevartotų - fantastika!, bet tikrai nėra privaloma), nebūtų linkusi į įvairius kitus svaigalus ir palaidą gyvenimo būdą. Ypatingai svarbu, jog mylėtų gyvūnus!
Hobis, pomėgiai:
Žaidimai su augintiniais, filmų bei TV laidų (tačiau tikrai ne "24 valandos") žiūrėjimas, vairavimas, knygų skaitymas, mokymasis ispanų kalbos, bendravimas su draugais ir gerais pažįstamais.
Knyga, filmas:
Mėgstu skaityti knygas apie keliones, nuotykius, patirtus išgyvenimus.
Kalbant apie filmus, galiu žiūrėti praktiškai nuo melodramos iki fantastikos, nes juk svarbiausia, ne ką žiūri, o su kuo... :::001
Muzika:
Kokią muziką klausytis dažniausiai pasirenku pagal tuo metu vyraujančią nuotaiką, pagal tai, kaip jaučiuosi, bet iš esmės labiausiai patinka "užvedančios" ir keliančios iš vietos dainos
Sporto šaka:
Futbolas, sunkioji atletika
Gyvenimo šūkis:
1) nesielk su kitu taip, kaip nenori, kad elgtųsi su tavimi
2) už gera - geru, už bloga - blogu
3) kaip šauksi, taip atsilieps
Juokingiausias nuotykis:
Kelionė į Italiją savaitei, kurios metu išsiveržė ugnikalnis Islandijoje, buvo atšaukti visi skrydžiai ir tokiu būdu viešnagė Italijoje prasitęsė dar savaitei :::001
Dar šis tas:
Visas kitas smulkmenas būtų puiku aptarti asmeniškai su bendraminte :::001
Anketos informacija
Vardas:Tomas
Amžius:25 m.
Gimimo diena:1994.03.13
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Dirbu
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
43%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Anketos komentarai
Nėra komentarų