Paulius (27 m. Vilnius)
:::n03:::n01Mano nuotaika gera, bet gali keistis dėl įvairių priežasčių

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:20
Atsakomumas:70%
Apsilankymų skaičius:1164
Paskutinį kartą lankėsi:2020.07.09 15:27
Anketa sukurta:2017.10.13 12:18
Anketa atnaujinta:2020.06.16 20:33
Panašios anketos
Anketos numeris: 1054779 Netinkama anketa
Vardas:Paulius
Amžius:27 m.
Ūgis:187 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Mano charakteris nėra sunkus, normalus
Reikalavimai partneriui:
Noriu, kad mergina butu linksma, atvira, nuoširdi. Man svarbiausia, kad manęs neapgaudinėtu
Hobis, pomėgiai:
Mėgstu žiūrėti įvairius filmus, serialus, mėgstu žaisti stalo žaidimus, eiti į restoranus, kavines, boulingą ir man patinka vakarėliai, koncertai.
Knyga, filmas:
Knygos: Kapitono Hatero nuotykiai, kapitono Blado odisėja, stilistas, taip susiklostė aplinkybės, Meksikos įlankos piratai

Filmai: Vienas namuose(1,2,3,4), Vyrai juodais drabužiai (1,2,3), Greiti ir įsiutę (1,2,3,4,5,6,7,8), Gelbstint eilinį Rajaną, Perl Harboras
Muzika:
pop, nu metal, heavy metal, alternative metal, electronic ir t.t
Sporto šaka:
Krepšinis, futbolas
Gyvenimo šūkis:
Pabandyti visuomet verta
Juokingiausias nuotykis:
Buvimas archeologinėje stovykloje
Dar šis tas:
Esu atviras, nuoširdus, jautrus, kruopštus, draugiškas, noriu ilgalaikiu santykiu. Jeigu kokia nors mergina man parašys žinutę ir laišką, busiu labai patenkintas.
Anketos informacija
Vardas:Paulius
Slapyvardis:Garlikas
Amžius:27 m.
Gimimo diena:1992.09.18
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:187 cm
Svoris:60 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Rudos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
30%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
23%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
23%
Anketos komentarai
Nėra komentarų