Tas (40 m. Klaipėda)
Praspirtas, važiuojam toliau :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (12 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:3157
Atsakomumas:88%
Apsilankymų skaičius:2244
Paskutinį kartą lankėsi:2019.01.17 14:31
Anketa sukurta:2017.09.26 20:32
Anketa atnaujinta:2019.01.13 18:03
Panašios anketos
Anketos numeris: 1053128 Netinkama anketa
Vardas:Tas
Amžius:40 m.
Ūgis:182 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Narystė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (9)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Šiaip charakteris susiformuoja iš nuotaikos, kuri dažniausia lydi žmogų. Nuotaika priklauso nuo cheminių reakcijų smegenyse(dar keliuose organuose). Cheminė reakcija reaguoja į išorinius dirgiklius. Charakterį turiu.
Reikalavimai partneriui:
Reikalauju nebūti eiliniu Teletabiu!
Hobis, pomėgiai:
Hobiu daug, neišsirenku.
Knyga, filmas:
Netilptu čia
Muzika:
Dance
Sporto šaka:
Tiiiiingiu :::002
Gyvenimo šūkis:
Gyveni tik sau - mirei jau gimęs.
Juokingiausias nuotykis:
Pastebėjau, kad kas man juokinga, kitiems siaubas.
Dar šis tas:
Kai atlikau testą asmenybei nustatyti, galutinis rezultatas:"Tokių žmonių mažiau nei vienas procentas visam pasaulyje". Pradžioj net cyptelėjau iš džiaugsmo, paskui apėmė siaubas, juk aš niekur nepritampu ir nepritapsiu, ir niekas nebus su manim, ir aš su niekuo neišbūsiu. Tik ne šabloninio mąstymo merginai esu nors truputį įkandamas. (jei kam idomu: https://charakteris.info/infj-tipas )
Anketos informacija
Vardas:Tas
Slapyvardis:Tas1978
Amžius:40 m.
Gimimo diena:1978.08.01
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:182 cm
Svoris:78 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
35%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 23:04
Ale vistiek panom zjb, nu aš, tu babkėm jas neapibersi, bet. Juk atsiras tas, kuris taip padarys ir panos už tas babkes parodys papuką, putę. O bliamba, ką mes? Nuuuu, su pele nelabai nustebinsi ir prisitrinti, prisikatininti taip kaip panos nemokam. Taip, kad kalam babkes patys, o ne su pele... :::049
Vakar 15:41
Nu nu, nereikia net skirstyti į vyrus ar moteris, užtenka žmogus. Visi puikiai žinom(na gal tik nevispročiams sudėtingiau) kokie šlykštūs, savanaudžiai gyviai esam. Tik, aišku niekad to nepripažinsim, juk mes evoliucijos piramidės viršūnėj! Kaip yra baisu, kai pats žmogus apsišikęs ir nustebęs, piktas šaukia:" Kas čia smirdž?!" :::049
Vakar 14:22
:/ :::006 :::006 :::006 :::049 :::049 :::049 :::049 O Reeeeezus Minus! (Jeeeeeezus Kristus!) :::006 :::006 :::006 :::006 :::006 :::006 :::006 :::005
Sausio 16 22:34
Cia is tikruju, siame saite yra mergina... uij uij..... beeet, as neikandu, nu niekaip.... :::049 lopelis... :::034
Sausio 16 19:44
Taip ir galvojau, kad vilniečiai svolačiai, bliamba į paprastą klausimą atsakyti negali... Nerwy już nie działają! :::049