xso (40 m. Klaipėda)
:::n10

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:5080
Atsakomumas:100%
Apsilankymų skaičius:1555
Paskutinį kartą lankėsi:2019.07.17 08:46
Anketa sukurta:2017.09.12 11:53
Anketa atnaujinta:2019.07.11 10:57
Panašios anketos
Anketos numeris: 1051684 Netinkama anketa
Vardas:xso
Amžius:40 m.
Ūgis:183 cm
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Vedęs
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
geras ramus zmogus iki tam tikros ribos...
Reikalavimai partneriui:
reikalavimai paprasti tvarkinga protinga o visa kita sunku nupasakoti
Hobis, pomėgiai:
sportas
Knyga, filmas:
knygu turinys
Muzika:
geros
Sporto šaka:
krepsini,futbola.
Gyvenimo šūkis:
daryk dabar kad nesigailetum praleides proga.
Juokingiausias nuotykis:
geras,visas gyvenimas mano yra savotiskas nuotykis.
Anketos informacija
Vardas:xso
Slapyvardis:xso
Amžius:40 m.
Gimimo diena:1978.11.01
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Vedęs
Vaikai:Turiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:183 cm
Svoris:93 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Liepos 11 10:52
na ir as noriu paverkti. esu simpatiskas vyrukas is klaipedos, turiu zmona vaiku, pinigu, namu ir visko ko reikia. bet ateina ta diena kai nebera to jausmo atkeliavo rutina. norisi surasti slaptam bendravimui drauge tokio pat likimo. :::049 tai tustumai uzpildyti. kad skraidytu drugeliai. :::045
Liepos 10 13:30
na ir as noriu paverkti. esu simpatiskas vyrukas is klaipedos, turiu zmona vaiku, pinigu, namu ir visko ko reikia. bet ateina ta diena kai nebera to jausmo atkeliavo rutina. norisi surasti slaptam bendravimui drauge tokio pat likimo. :::049 tai tustumai uzpildyti. kad skraidytu drugeliai. :::045
Liepos 8 16:33
ar yra moteris norinti slaptu graziu santykiu is klaipedos ar atvykstanti reatkarciais i ja?
Liepos 3 10:12
40m. vyrukas iesko merginos be tabu :::045
Birželio 25 13:36
gal yra kokia kokia mergina pasilikusi prie juros nori kad isteptu nugara kremuku?