Robertas (52 m. Vilnius)
:::n06Gera nuotaika,..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (2 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:139
Отвечаемость:49%
Число посещений:1069
Посещал последний раз:2019.11.19 22:52
Анкета создана:2017.09.11 00:34
Анкета обновлена:2019.11.10 01:23
Номер профиля: 1051573 Негодная анкета
Имя:Robertas
Возраст:52 m.
Ūgis:176 cm
Знак зодиака:Лев
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу секс партнёра
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (4)
Коротко обо мне
Характер:
Ramaus budo,nuosirdus,patikimas,atviras ...
Требования для партнеров:
,Reikalavimu neturiu )), bet noreciau sutikti tokia kuriai istikimybe ir intymus bendravimas daug reiskia,kuri butu patikima ir atvira ...geriau bloga tiesa negu geras melas ..)) .
Гобби, увлечения:
Hobis priklauso nuo aplinkos ir drauges, daug turejau pomegiu...siuo metu tai bendramintes ieskau , ..o hobis man Tavo galvoju kad tiks , svarbu kad abipusis potraukis buti draugais butu ..:::045)
Kнига, фильм:
Filmai ivairus sudomina,knygas megstu skaityti tik senai tam laiko neturejau ...
Mузыка:
Roko klasika ir buna ivairi susdomina , gyvai laikas nuo laiko megstu ir smuika , fortepiona, valstybini simfonini orkestra paklausyti)
Вид спорта:
Buvo ...biliardas,dviraciai,boksas,kuno kultura...Dabar ilgi pasivaiksciojimai patinka ..))
Жизненное мото:
Neturiu ..
Самое смешное приключение:
..buvo visko.. ,bet tik asmeniskai papasakosiu...
Информация анкеты
Имя:Robertas
Псевдоним:Shratukas1
Возраст:52 m.
Gimimo diena:1967.08.16
Знак зодиака:Лев
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Дети:Имею
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу секс партнёра
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Русский, Польский
Образование:Профессиональное
В данное время:Работаю
Рост:176 cm
Вес:75 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Голубые
Волосы:Серые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Часто курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
53%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
48%
Комментарии анкеты
Нет комментариев
Сообщения горячей линии
Vakar 11:48
Ieskau merginos linksmai praleisti laika savaitgali :::001
ноября 17 1:06
Prasau nerašyti studenciu ir nesiulyti sekso uz pinigus , ieskau abipusio potraukio ir tik nuo 40 metu ..laukiu zinuciu :::045
ноября 16 12:40
Kodel moteris pyksta , kai parasai kad ji patinka ir nori su ja sekso? Kodel ir jos negali noreti ...kol neisiaiskina, kur dirbi ,ar turi buta , su kokia masina vazineji ..ir t.t. ir poto jau zino kad taves nenori .. :::001 ))) ...
ноября 16 0:23
Labas vakaras grazuoles , gero savaitgalio :::045 Cia dauguma moteru ligones atitrukusios nuo realybes , jos jau nieko nenori jos princo iesko visa gyvenima , joms nei kekso nei sampano nereikia siultyti , jos makaronais ir komplimentai maitinasi :::034
ноября 10 1:18
Ar Vilniuj yra rimtu merginu , esu paprastas noriu dulkintis,galvoju kad tai geras dalykas , bendramintes ieskau Nuotykiu neieskau , rimtos ir vieninteles ieskau ta kuri galvoja kad seksas tai rimtas dalykas,susipazinciau rimtiems santykiams savaitgaliais .. :::034