Robertas (52 m. Vilnius)
:::n06Gera nuotaika,..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (2 photos)

Profile statistics
Received points:133
Responsiveness:50%
Times visited:1019
Visited last time:2019.11.13 19:40
Profile created:2017.09.11 00:34
Profile updated:2019.11.10 01:23
Profile number: 1051573 Inappropriate profile
Name:Robertas
Age:52 m.
Ūgis:176 cm
Zodiac sign:Leo
Region:Vilnius
Status:Divorced
Searches:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for sex partner
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (3)
Briefly about me
Character:
Ramaus budo,nuosirdus,patikimas,atviras ...
Partner requirements:
,Reikalavimu neturiu )), bet noreciau sutikti tokia kuriai istikimybe ir intymus bendravimas daug reiskia,kuri butu patikima ir atvira ...geriau bloga tiesa negu geras melas ..)) .
Hobby, interests:
Hobis priklauso nuo aplinkos ir drauges, daug turejau pomegiu...siuo metu tai bendramintes ieskau , ..o hobis man Tavo galvoju kad tiks , svarbu kad abipusis potraukis buti draugais butu ..:::045)
Book, movie:
Filmai ivairus sudomina,knygas megstu skaityti tik senai tam laiko neturejau ...
Music:
Roko klasika ir buna ivairi susdomina , gyvai laikas nuo laiko megstu ir smuika , fortepiona, valstybini simfonini orkestra paklausyti)
Sports activity:
Buvo ...biliardas,dviraciai,boksas,kuno kultura...Dabar ilgi pasivaiksciojimai patinka ..))
Life credo:
Neturiu ..
Most funny adventure:
..buvo visko.. ,bet tik asmeniskai papasakosiu...
Profile information
Name:Robertas
Nickname:Shratukas1
Age:52 m.
Gimimo diena:1967.08.16
Zodiac sign:Leo
Region:Vilnius
Status:Divorced
Children:I have
Looking for:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for sex partner
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, Russian, Polish
Education:Technical school
Now:Working
Height:176 cm
Weight:75 kg
Body type:Athletic
Eyes:Blue
Hair:Grey, Straight and short
Bad habits:Smoke often, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
53%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
48%
Profile comments
No comments
Hot line messages
November 10 1:18
Ar Vilniuj yra rimtu merginu , esu paprastas noriu dulkintis,galvoju kad tai geras dalykas , bendramintes ieskau Nuotykiu neieskau , rimtos ir vieninteles ieskau ta kuri galvoja kad seksas tai rimtas dalykas,susipazinciau rimtiems santykiams savaitgaliais .. :::034
November 9 8:35
Linkiu gero savaitgalio visoms merginoms ,kaip Anna :::001 Annai noriu parasyti , kad Gerimas priveda prie gero ...sekso :::045 , o tai gerai .. :::034 Negerk su bet kuo ir gerk saikingai :::049 , Ieskau bendraminties Vilniuje .....
November 4 2:16
Ieskau bendramintes Vilniuje , kitam savaitgaliuj suplanuoti .. :::001 Parasykite man kaip nori praleisti kita savaitgali ... :::045
November 3 13:47
Ieskau bendramintes realiam bendravimui , gali buti studente , esu jaunatviskas ir patikimas . Jeigu nori atsipalaiduoti savaitgali, .prisigerti restorane , prisisokti ir jeigu viskas patiko ir atitikimas yra tai visa kita nesvarbu ... :::001
November 2 11:35
Ieskau mielos merginos maloniai praleisti laika pagal jos pageidavimus :::001 , isgerti sampano , pasikalbet , pasokti ..ir t.t...o liutei pasiulyciau , ne avino o asilo ieskoti , tas nors gera gala turi... :::034