Robertas (52 m. Vilnius)
:::n06Gera nuotaika,..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:139
Atsakomumas:49%
Apsilankymų skaičius:1055
Paskutinį kartą lankėsi:2019.11.18 07:28
Anketa sukurta:2017.09.11 00:34
Anketa atnaujinta:2019.11.10 01:23
Anketos numeris: 1051573 Netinkama anketa
Vardas:Robertas
Amžius:52 m.
Ūgis:176 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (4)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ramaus budo,nuosirdus,patikimas,atviras ...
Reikalavimai partneriui:
,Reikalavimu neturiu )), bet noreciau sutikti tokia kuriai istikimybe ir intymus bendravimas daug reiskia,kuri butu patikima ir atvira ...geriau bloga tiesa negu geras melas ..)) .
Hobis, pomėgiai:
Hobis priklauso nuo aplinkos ir drauges, daug turejau pomegiu...siuo metu tai bendramintes ieskau , ..o hobis man Tavo galvoju kad tiks , svarbu kad abipusis potraukis buti draugais butu ..:::045)
Knyga, filmas:
Filmai ivairus sudomina,knygas megstu skaityti tik senai tam laiko neturejau ...
Muzika:
Roko klasika ir buna ivairi susdomina , gyvai laikas nuo laiko megstu ir smuika , fortepiona, valstybini simfonini orkestra paklausyti)
Sporto šaka:
Buvo ...biliardas,dviraciai,boksas,kuno kultura...Dabar ilgi pasivaiksciojimai patinka ..))
Gyvenimo šūkis:
Neturiu ..
Juokingiausias nuotykis:
..buvo visko.. ,bet tik asmeniskai papasakosiu...
Anketos informacija
Vardas:Robertas
Slapyvardis:Shratukas1
Amžius:52 m.
Gimimo diena:1967.08.16
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Lenkų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:176 cm
Svoris:75 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
53%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
48%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 13:17
.o rimtos ir kad mazai kainuotu ar galiu tiketis :::034 nes tik islaizyti ... tai yra malonuma suteikti noriu... :::045
Vakar 1:06
Prasau nerašyti studenciu ir nesiulyti sekso uz pinigus , ieskau abipusio potraukio ir tik nuo 40 metu ..laukiu zinuciu :::045
Lapkričio 16 12:40
Kodel moteris pyksta , kai parasai kad ji patinka ir nori su ja sekso? Kodel ir jos negali noreti ...kol neisiaiskina, kur dirbi ,ar turi buta , su kokia masina vazineji ..ir t.t. ir poto jau zino kad taves nenori .. :::001 ))) ...
Lapkričio 16 0:23
Labas vakaras grazuoles , gero savaitgalio :::045 Cia dauguma moteru ligones atitrukusios nuo realybes , jos jau nieko nenori jos princo iesko visa gyvenima , joms nei kekso nei sampano nereikia siultyti , jos makaronais ir komplimentai maitinasi :::034
Lapkričio 10 1:18
Ar Vilniuj yra rimtu merginu , esu paprastas noriu dulkintis,galvoju kad tai geras dalykas , bendramintes ieskau Nuotykiu neieskau , rimtos ir vieninteles ieskau ta kuri galvoja kad seksas tai rimtas dalykas,susipazinciau rimtiems santykiams savaitgaliais .. :::034