Dainius (41 m. United Kingdom, Leeds)
Gera

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (2 photos)

Profile statistics
Received points:97
Responsiveness:82%
Times visited:561
Visited last time:2021.04.22 09:54
Profile created:2017.08.24 21:20
Profile updated:2020.11.10 08:09
Similar profiles
Profile number: 1049656 Inappropriate profile
Name:Dainius
Age:41 m.
Ūgis:171 cm
Zodiac sign:Taurus
Region:United Kingdom, Leeds
Status:Single
Searches:Looking for friends
Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Briefly about me
Character:
Apie save sunku spresti,aplinkiniai daug geriau zino nei pats save vertini :::001
Partner requirements:
Koki gali buti reikalavimai??
Hobby, interests:
ieskom :::001
Book, movie:
Knygos,tai musu infomacijos saltinis.O megiamiausia butu,viskas kas susije su Leo Da Vinciu,ne vienas autorius apie ji yra parases.
Music:
https://www.youtube.com/watch?v=wlMbVlrOmq0&feature=share&fbclid=IwAR1D2iba4FcuuWpg06m-QpNxAd3SLCAXs41HGFKo7JqeFoSDMbt6-bCG6w0&ab_channel=SnakeTV
Sports activity:
kerlingas
Life credo:
Pasiskaitymui
Apie Veidmainyste
Tiesiai šviesiai, nusižengiant bet kokioms rašymo taisyklėms, pradėsiu nuo išvados: veidmainystė yra kvailas dalykas.
Pradėkim nuo veidmainystės priežasčių. Turbūt pagrindinės jų yra padaryt kitiems gerą įspūdį ir gauti naudos. Verta pastebėti, kad šios dvi priežastys yra ir kitų blogybių priežastys. Tad, taip sakant, blogis po vieną nevaikšto.
Įdomu tai, kad trumpalaikės veidmainystės aš nesmerkiu, nes be jos pasaulis būtų labai piktas. Kodėl? Nes, mano nuomone, trumpalaikė veidmainystė yra ne kas kita kaip kone visi „etiketo” ir „mandagumo” veiksmai ir taisyklės (šypsokis visiems, būk mandagus, visiems dėkok ir visų atsiprašinėk ir t.t.).
Visa bėda prasideda, kai žmonės ima veidmainiauti prieš tuos, su kuriais jiems tenka ilgai bendraut ar net prieš žmones, kuriuos veidmainiai laiko potencialiais partneriais. Esmė ta, kad veidmainystė, kaip tokia, mano nuomone, pasireiškia tikrųjų minčių slėpimu, pataikavimu, melu. Jei mažas nekaltas melas žmogui, kurio gyvenime daugiau nesutiksi dar nėra labai blogai, tai ilgalaikis veidmainiavimas veda prie vis didesnio melo. Tai tarsi grandininė reakcija: iš pradžių mažas melas, tada kitas melas, skirtas paslėpti pirmąjį melą, ir taip iki tol, kol kone visas bendravimo pagrindas tampa melu.
Melas, kaip žinia, nėra amžinas. Kaip sako senoliai, „yla visada išlenda iš maišo”. Tad kas būna, kai išaiškėja tiesa? Žmonės yra nepaprastai nepakantūs melui (bent jau aš ir mano darugai), tad staiga išryškėjusi tiesa priveda prie didelio konflikto, kuris, net pačiu švelniausiu atveju, kaip reikiant sugadina santykius. O jei visas bendravimas buvo kurtas melo pagrindu, bendravimas neabejotinai nutrūksta. Paradoksalu. Juk kai pagalvoji, melas ir veidmainystė dažniausiai naudojama santykiams palaikyti, juos gerinti…
Ir visgi, žmonės veidmainiauja, apsimeta tokiais, kokiais nėra. Man net kelia nuostabą tai, kokius mastus tai įgauna. Žmonės nepaprastai bijo kitiems išpasakoti savo silpnybes, keistenybes, manydami, kad taip parodys savo „silpnumą”, „netobulumą”. Tai pražūtinga. Konkretus to pavyzdys - ypač trumpas šiuolaikinių porų buvimo kartu laikas. Veidmainystė, mano nuomone, yra viena pagrindinių porų skyrybų priežasčių šiais laikais. Kol gyvenama „meile” savo mylimajam parodoma, tik tai, kas gera, sudaromas vos ne idealaus vaikino/merginos įspūdis. Tačiau santykiams tęsiantis išlenda pavienės detalės, kurios palengva sugriauna šią „idealumo” iliuzija. O sugriuvus šiai iliuzijai sugriūna ir „meilė”, ant kurios ji stovėjo…
Tuo tarpu tie, kas nebando veidmainiauti ir sako visą teisybę į akis dažniausiai yra apšaukiami „pasikėleliais”, „kritikais” ar tiesiog keistuoliais.laji nepazistamaji
Most funny adventure:
Daug :::001
Something more:
Tiesa sakant,tai,kas laikoma suaugusiuju meile,kur kas dazniau panaseja i kazkoki ,zodziais neisreiksta,sanderi del paslaugu. paprastai jis igyja nebylaus susitarimo pavidala.
Profile information
Name:Dainius
Nickname:ainys
Age:41 m.
Gimimo diena:1979.05.10
Zodiac sign:Taurus
Region:United Kingdom, Leeds
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Other
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:College
Now:Working abroad
Height:171 cm
Weight:64 kg
Body type:Lean
Eyes:Blue/gray
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Profile comments
No comments