Eglė (32 m. Kaunas)
Nepataisoma optimistė :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1901
Atsakomumas:52%
Apsilankymų skaičius:17663
Paskutinį kartą lankėsi:2020.07.01 22:46
Anketa sukurta:2017.08.20 21:17
Anketa atnaujinta:2017.09.24 12:07
Panašios anketos
Anketos numeris: 1049243 Netinkama anketa
Vardas:Eglė
Amžius:32 m.
Ūgis:169 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (26)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ne taip ir lengva nupasakoti charakterį :::001 kaip ir visų moterų charakteris yra įdomus, nes vienu metu mes galime būti švelnios ir mylinčios, už kelių minučių mes galime būti liūtės, kurios kovoja už savo tiesą :::001
Reikalavimai partneriui:
Per keletą metų konkrečių reikalavimų kaip ir nebeliko, nes teko susitikti ir bendrauti su tikrai įvairiais žmonėmis.

Vienintelis reikalavimas yra tiesiog būti savimi :::001
Hobis, pomėgiai:
Mėgstu keliauti, manau, kad ir Lietuvoje yra neaplankytų ir neatrastų vietų, ką jau kalbėti apie visą Europą:::001 Kažkada piešiau, žadu šį pomėgį atgaivinti. Taip pat šokiai, judesys muzikoje tikrai išlaisvina kūną.
Knyga, filmas:
Knygos, hmmm jos tikrai primirštos... gėda net ir prisipažinti...
Bet filmai, juos tikrai mėgstu, kine ar namuose, su draugais ar viena, mielai juos žiūriu, būna tikrai būna, kad ir užsnūstu bežiūrint:::001
Muzika:
Oi nu jau muzika tai tikrai įvairi, pradedant hard roku iki klasikos.
Sporto šaka:
Čia jau sunkiau, tikrai nesu sportininkė :::001 tačiau mėgstu ilgai ir daug vaikščioti. Miesto dviratis taip pat malonumas.
Gyvenimo šūkis:
Gyvenimas tikrai nesugriūna, jeigu nepasiseka planas A :::001 visada išgelbsti planas B :::034
Juokingiausias nuotykis:
Žinote kąąą, tų nuotykių tiek yra, kad per savaitę laiko galiu tiek nuveikti, kad tikrai iš širdies pasijuoksime iš mano nuotykių.
Dar šis tas:
Laukiu laiškų iš tų žmonių, kurie nebijo būti savimi, nebijo kalbėti, sugeba pakovoti už savo laimę, kad ir kokia keista kitiems ji atrodytų. Jeigu gyvas bendravimas ir pokalbis yra svetimi, tai tiesiog negaiškime laiko :::001
Anketos informacija
Vardas:Eglė
Slapyvardis:Egliux
Amžius:32 m.
Gimimo diena:1987.08.07
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Vokiečių
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:169 cm
Svoris:63 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
95%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
75%
Anketos komentarai
Nėra komentarų