Ramunė (64 m. Trakai)
gyvenimas nuostabus

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (5 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:326
Отвечаемость:42%
Число посещений:4503
Посещал последний раз:2021.04.11 16:01
Анкета создана:2017.08.10 13:52
Анкета обновлена:2020.12.17 19:34
Похожие анкеты
Номер профиля: 1048099 Негодная анкета
Имя:Ramunė
Возраст:64 m.
Ūgis:168 cm
Знак зодиака:Лев
Местность:Trakai
Статус:Вдова
Ищет:Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (12)
Коротко обо мне
Характер:
komunikabili,tvarkinga,reikli sau ir kitiems,mėgstu tvarką,moku kurt ir puoselėt grožį,atsakinga moteris
Требования для партнеров:
Be žalingų įpročių,ištikimybė,tiesiog paprastas tikras nuoširdus žmogus,mokantis gerbt ir mylėt jam vertą moterį.
Гобби, увлечения:
mėgstu gamint,tvarkytis,gėles,aplinkos kūrimas,knygos,koncertai ir be abejo kelionės
Kнига, фильм:
grožinė literatūra,filmus žiūriu retai
Mузыка:
klasikinė,džiazas,popsas
Вид спорта:
daug judėt,neatmetu sporto salės
Жизненное мото:
mylėt, būt mylima ir džiaugtis gyvenimo kiekviena akimirka
Самое смешное приключение:
jų buvo daug
Ещё кое-что:
Gera būtų surast žmogų nuoširdžiam bendravimui,griažiai draugystei,bendriems pomėgiams,bendram gyvenimui.
Информация анкеты
Имя:Ramunė
Возраст:64 m.
Gimimo diena:1956.08.02
Знак зодиака:Лев
Местность:Trakai
Статус:Вдова
Дети:Имею
Ищет:Ищу мужа
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Русский
Образование:Высшее (колледж)
В данное время:Работаю
Рост:168 cm
Вес:72 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Карие
Волосы:Чёрные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
63%
Комментарии анкеты
Нет комментариев