Vilma (44 m. Kaunas)
Visada gera 🙂

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Статистика анкеты
Полученные баллы:16636
Число посещений:11485
Посещал последний раз:2021.03.05 14:30
Анкета создана:2017.08.03 20:34
Анкета обновлена:2021.02.17 12:17
Похожие анкеты
Номер профиля: 1047380 Негодная анкета
Имя:Vilma
Возраст:44 m.
Ūgis:166 cm
Знак зодиака:Телец
Местность:Kaunas
Статус:Свободная
Ищет:Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (102)
Коротко обо мне
Характер:
Sukalbamas ir lankstus.
Гобби, увлечения:
Kai turiu laiko megstu palepinti mylimus zmones skania vakariene.
Kнига, фильм:
Komedijos, nuotykiu, dramos zandrai.
Mузыка:
Pagal nuotaika.
Жизненное мото:
Tam, kuris viską atiduoda, viskas ir ateina.
Ещё кое-что:
Is tiesu labai retai galime sutikti zmogu su kuriuo yra gerai visomis prasmemis.Klausyti, zureti ,netgi tyleti. I kuri nebaisu atsukti nugara,nes supranti,kad smugio nebus...Su kuriuo yra lengva ir paprasta ir nereikia apsimesti kitu. Kada galima buti savimi ir suprasti,kad sis jausmas yra abipusis tokie zmones ateina i musu gyvenima labai retai.
Информация анкеты
Имя:Vilma
Псевдоним:Vanile76
Возраст:44 m.
Gimimo diena:1976.05.21
Знак зодиака:Телец
Местность:Kaunas
Статус:Свободная
Ищет:Ищу мужа
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский
В данное время:Работаю
Рост:166 cm
Телосложение:Нормальный
Глаза:Зеленовато карие
Волосы:Чёрные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Комментарии анкеты
2020.06.22 14:29Juris (60 m. Kaunas)
Isbuciuociau visa....ir visur....:::001
2018.12.09 16:24Mėlynakis (29 m. Kaunas)
Graži  moteris,  parašyk į pm
Сообщения горячей линии
февраля 25 12:05
Ar liko čia rimtų vyrukų 🤔