Vilma (44 m. Kaunas)
Visada gera 🙂

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Profile statistics
Received points:16636
Times visited:11485
Visited last time:2021.03.05 14:30
Profile created:2017.08.03 20:34
Profile updated:2021.02.17 12:17
Similar profiles
Profile number: 1047380 Inappropriate profile
Name:Vilma
Age:44 m.
Ūgis:166 cm
Zodiac sign:Taurus
Region:Kaunas
Status:Not in relationship
Searches:Looking for a husband
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (102)
Briefly about me
Character:
Sukalbamas ir lankstus.
Hobby, interests:
Kai turiu laiko megstu palepinti mylimus zmones skania vakariene.
Book, movie:
Komedijos, nuotykiu, dramos zandrai.
Music:
Pagal nuotaika.
Life credo:
Tam, kuris viską atiduoda, viskas ir ateina.
Something more:
Is tiesu labai retai galime sutikti zmogu su kuriuo yra gerai visomis prasmemis.Klausyti, zureti ,netgi tyleti. I kuri nebaisu atsukti nugara,nes supranti,kad smugio nebus...Su kuriuo yra lengva ir paprasta ir nereikia apsimesti kitu. Kada galima buti savimi ir suprasti,kad sis jausmas yra abipusis tokie zmones ateina i musu gyvenima labai retai.
Profile information
Name:Vilma
Nickname:Vanile76
Age:44 m.
Gimimo diena:1976.05.21
Zodiac sign:Taurus
Region:Kaunas
Status:Not in relationship
Looking for:Looking for a husband
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Other
Languages:Lithuanian
Now:Working
Height:166 cm
Body type:Normal
Eyes:Brown/green
Hair:Black, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Profile comments
2020.06.22 14:29Juris (60 m. Kaunas)
Isbuciuociau visa....ir visur....:::001
2018.12.09 16:24Mėlynakis (29 m. Kaunas)
Graži  moteris,  parašyk į pm
Hot line messages
February 25 12:05
Ar liko čia rimtų vyrukų 🤔