Vilma (44 m. Kaunas)
Visada gera 🙂

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Anketos statistika
Surinkti taškai:13334
Apsilankymų skaičius:9659
Paskutinį kartą lankėsi:Lankosi dabar
Anketa sukurta:2017.08.03 20:34
Anketa atnaujinta:2020.06.16 13:29
Panašios anketos
Anketos numeris: 1047380 Netinkama anketa
Vardas:Vilma
Amžius:44 m.
Ūgis:166 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau vyro
Klasė:
Narystė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (78)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Sukalbamas ir lankstus.
Hobis, pomėgiai:
Kai turiu laiko megstu palepinti mylimus zmones skania vakariene.
Knyga, filmas:
Komedijos, nuotykiu, dramos zandrai.
Muzika:
Pagal nuotaika.
Gyvenimo šūkis:
Tam, kuris viską atiduoda, viskas ir ateina.
Dar šis tas:
Is tiesu labai retai galime sutikti zmogu su kuriuo yra gerai visomis prasmemis.Klausyti, zureti ,netgi tyleti. I kuri nebaisu atsukti nugara,nes supranti,kad smugio nebus...Su kuriuo yra lengva ir paprasta ir nereikia apsimesti kitu. Kada galima buti savimi ir suprasti,kad sis jausmas yra abipusis tokie zmones ateina i musu gyvenima labai retai.
Anketos informacija
Vardas:Vilma
Slapyvardis:Vanile76
Amžius:44 m.
Gimimo diena:1976.05.21
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:166 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rusvai žalios
Plaukai:Juodi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Anketos komentarai
2020.06.22 14:29Juris (59 m. Kaunas)
Isbuciuociau visa....ir visur....:::001
2018.12.09 16:24Mėlynakis (28 m. Kaunas)
Graži  moteris,  parašyk į pm
Karštosios linijos pranešimai
Birželio 16 13:24
Yra norinciu pabendrauti 😉