Mindaugas (42 m.)

Anketos statistika
Surinkti taškai:23048
Panašios anketos
Anketos numeris: 1044343 Netinkama anketa
Vardas:Mindaugas
Amžius:42 m.
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (42)
Anketos informacija
Vardas:Mindaugas
Amžius:42 m.
Anketos komentarai
2018.11.06 23:13Barakuda (51 m. Klaipėda)
Koks dosnus...:::001 Merginos pulkit... :::034
Karštosios linijos pranešimai
Birželio 17 15:52
Nebrangiai nuomoju savo lovą. Namie beveik nemiegu, todėl galėsi patogiai išsimiegoti. Jei visgi miegosiu, tai daugiau niekada gyvenime nenorėsi miegoti viena. Papildomos paslaugos: įtrinu nugara kremu, atnešu kavos, iškepu kiaušinienę, išklausau, leisdamas išsiburbėti ir išsiverkti. Pasiūlymas galioja iki Joninių, artėjant sezonui kainos didės, o vietos gali nelikti.
Birželio 7 10:02
Aš šiandieną labai geras. Galiu pavaišinti druska. Net visą kg galiu nupirkti. Tik išskirtiniai vyrai moteris vaišina druska, nes žino, kad tada joms nereikia eiti skolintis druskos pas kaimyną. Taip apsaugo moterų skaistumą ir dorą nuo neaiškių kaimyno kėslų. Ir atminkite, mielosios, padori moteris pirmo pasimatymo metu su vyru nesibučiuoja net ir sekso metu. Tai kuri druskos? :::028
Birželio 4 19:49
Sako negražių moterų nebūna, tik alkoholio per mažai. Jau mėnesį pilu, užsukau pažiūrėti ir vis tiek nėra gražių (o kažkoks įkirus tipas ieško to kas gražiau už gražu - girtuoklis ar abstinentas?). Pupos, jūs špakliaus neturit ar fotkinti nemokat? Jei yra kokia padoresnė, tai išlįsk. Visas, kurios užsuka į mano profilį, įvertina speciali programa. Nori sužinoti savo grožio balo, užsuk? Įvertinsim.