Mindaugas (42 m.)

Anketos statistika
Surinkti taškai:21869
Panašios anketos
Anketos numeris: 1044343 Netinkama anketa
Vardas:Mindaugas
Amžius:42 m.
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (41)
Anketos informacija
Vardas:Mindaugas
Amžius:42 m.
Anketos komentarai
2018.11.06 23:13Laima (50 m. Klaipėda)
Koks dosnus...:::001 Merginos pulkit... :::034
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 23:33
TIKRAS VYRAS. Bičai, ką jūs čia rašote? Trenkti esate? Ne pinigų boboms reikia. Ir ne pagalbos gimdant? Ir ne namo. Ir ne milijonų. Jos pačios nežino, ko reikia. Net ir ne sekso. Gero. Boba toks nieko nežinantis sutvėrimas. Nesiaiškinkite. Ji nieko verta.
Vakar 22:32
TIKRAS VYRAS. Vyras, kuriam mylimoji net 13 kartų dūrė peiliu, teismo salėje prieš pat jai skelbiant nuosprendį ėmė ir jai pasipiršo, melsdamas teisėjo nesodinti jos į kalėjimą, skelbia „The Daily Mail“. Delfi rašo daugiau. O moteris teisme ir iki jo būtų 10 kartų išsiskyrusi, pakišusi 5 meilužius, paėmusi visą turtą. Mes, vyrai, tikrai mylim. Boboms tik pinigai ir jų pizių saugomas rūpi.
Vakar 21:59
TIKRAS VYRAS. Dubline 33 metų vyras kreipėsi į medikus dėl nugaros skausmų. Vyras paaiškino, kad savo spermos injekcijomis į ranką bandė išgydyti skaudančią nugarą. Vyrui nieko nenutiko. Tik neteisingai leidosi (delfi rašo). Sakiau spermą moterim reikia ryti. Ypač mano. Kuriai 0,2 litro? Nuo visų ligų. Ypač bobiškus ožius gydo. Išbandyta ir moksliškai įrodyta .
Vakar 21:19
Tikras vyras kiekvieną vakarą grįžta namo kominis (arba parveža, arba visai negrįžta), su mėšlinais batais užmiega svetainėje ant sofos, iš kišenės krenta bent pora moteriškų triusikų ar liemenėlių, žandai raudoni nuo lūpdažių. Tikra žmona nepyksta, nes vyras sunkiai dirbo, yra populiarus, vadinasi, gerą išsirinko. Tada nebūtų skyrybų. Negi prieštaraujat? Kalbėkite arba nutilkit amžiams...
Vakar 18:16
Pragmatiškos tos ieškoko džiunglių moterys. Jos turi draugą TAM reikalui (seksui, jei neaišku), o čia leidžia laiką, nes linksma, gera publika. Mat kaip. Ir dar ne viena taip. Tai kas per draugas TAM reikalui, jei netinka į nuolatinius draugus? Mes, vyrai, sakom, kad turim sekso partnerę, o ne draugę. NES draugė yra tikra draugė, o merga seksui ir lieka tik seksui. Tai kurie sąžiningesni? :::028